Viedokļi

Par uzvarām un svētku dienām

- 31.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas hokeja valstsvienības vēsturiskais panākums – pasaules čempionātā pirmoreiz izcīnītās bronzas medaļas, kuras līdzjutēju acīs ir līdzvērtīgas pasaules čempionu titulam, – un attiecīgi vēlme nosvinēt šo sasniegumu un sagaidīt mājās savus varoņus «pēc pilnas programmas» vienlaikus radīja arī zināmas problēmas ne vienam vien darba devējam.

Par atbalstošām ģimenēm

- 30.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Ģimene ir visam pamats. Tur bērns ne tikai iemācās ēst ar karotīti un spert pirmos soļus, bet arī iemācās mīļumu, gādīgumu un ģimeniskumu. Iemācās patstāvību un respektēt arī citus. 

Latvijai prezidentūru Eiropas Padomē sākot

- 23.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Maija nogale solās būt karsta arī politiskajā un Latvijas starptautiskā tēla veidošanas nozīmē. Proti, trešdien Eiropas Padomes (EP) (Council of Europe) valstu līderu 4. samitā Reikjavīkā Latvija uz 6 mēnešiem no Islandes pārņēma EP Ministru komitejas prezidentūru. Samitā piedalījās arī Valsts prezidents Egils Levits. 

Vai mēs tiešām TAM esam gatavi? (2)

- 19.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Premjerpartija ir Latvijas sabiedrību ierāvusi ļoti nopietnā eksperimentā. Tā sekas būtu nācijas ielūkošanās savā spoguļattēlā, kas varētu mums likt, mazākais, ieraudzīt nebūt ne savus daiļākos vaibstus. 

Varbūt ar savējiem varētu citādi?

- 19.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Ir vēl arī citas svarīgas lietas mūsu dzīvē bez Stambulas konvencijas ratificēšanas. Piemēram, pasažieru pārvadājumi. Esmu gandarīts, ka VTU Valmiera pēc ilgas un smagas cīņas konkursā par desmitgades pasažieru pārvadājumiem godam vinnēja savu dzimto loti – iespēju turpināt darbu mūsu reģionā, kur tas godprātīgi darīts jau desmitiem gadu. 

Ceļavārdi pirmajam iesaukumam

- 17.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Noslēgusies brīvprātīgā pieteikšanās valsts aizsardzības dienestā – vēlēšanos to pildīt apliecinājuši 488 jaunieši, pieliekot punktu spriedelējumiem par šī dienesta lietderību vai nelietderību – Krievijas iebrukums Ukrainā ir parādījis mūsu austrumu kaimiņa īsteno seju, kurā neatrast nevienu cilvēcīgu vaibstu.

Mazākais ļaunums Stambulas konvencijā

- 16.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Nedēļā, kad uzzinājām negaidītus jaunumus Valsts prezidenta vēlēšanu sakarā, Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Strasbūrā trešdien sešus gadus pēc parakstīšanas beidzot apstiprināja visas Eiropas Savienības (ES) pievienošanos Stambulas konvencijai. 

Levita sūrā apskaidrība

- 12.Maijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Tagadējais Valsts prezidents 31. maijā paredzēto cīņu ir uzdevis. Plašajā skaidrojumā, kāpēc tā, iztrūka vien lēmumu radījušo cēloņu būtība – «ar diegiem nav aršana».