Pilsētās un novados

Valmieras pusē vakcinējas aktīvi

- 22.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopumā Valmieras novada teritorijā ir 34 vakcinācijas kabineti. Uz vakcināciju pret Covid-19 var pieteikties ikviens SIA «Vidzemes slimnīcā», kas ir arī Valmieras Vakcinācijas centrs (Jumaras iela 195), un Valmieras Veselības centrā (Bastiona iela 24 un Diakonāta iela 6), savukārt ģimenes ārstu praksēs – tikai viņu pacienti. "Liesma" devās noskaidrot, kā ar vakcinēšanos veicas Valmieras novadā un ko par to domā cilvēki, kas dodas vakcinēties. 

«Kunturu» produktiem – atkal trīs sudraba godalgas

- 21.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ieskatoties «Liesmas» arhīvā, konstatējām, ka par SIA «Kunturi» ražotni laikrakstā rakstījām tieši pirms gada. Tam bija pamatots iemesls, jo uzņēmums, piedaloties LLKC organizētajā «Novada Garšas» pārtikas produktu kvalitātes konkursā ar trim ražojumiem, ieguva tiem starptautiskās žūrijas sudraba apbalvojumus. Nesen, piedaloties arī šā gada konkursā, trim nelielās ražotnes produktiem atkal tikuši sudraba apbalvojumi.

Pie Burtnieku ezera noslēgušies zemes darbi

- 15.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Turpinot labiekārtot Burtnieku ezera piekrasti, šogad veikti nozīmīgi zemes darbi trijās no četrām ezera publiskajām zonām – Silzemnieku pludmalē un Burtnieku ciemā Burtnieku pagastā un Matīšu laivu kanālā Matīšu pagastā.

Saņem «Gājējam draudzīgs» zīmi

- 14.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sagaidot rudeni, «Gājējam draudzīgs» zīmi saņem vēl 21 tūrisma pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā kājāmgājējiem nepieciešamos pakalpojumus. Tādējādi gājējiem draudzīgu viesmīlību šobrīd ir iespējams izbaudīt jau 178 «Gājējam draudzīgs» uzņēmumos visā Latvijā.  

Valmierā Lucas skvērā Meža dienās iestādītas septiņas asās egles

- 14.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Meža dienu pasākums Valmierā notika ar moto «Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu ainavu!». Šogad Meža dienās ikviens bija aicināts pievērst uzmanību mežsaimniecībai un ainavai teritorijā, kā arī zaļās zonas nepieciešamībai pilsētvidē, īpaši parku, mežaparku, dendroloģisko stādījumu stāvoklim, kā arī palīdzēt risināt zaļo zonu labiekārtošanu.

Aizvadītas lustīgas Naukšēnu brūža 140 gadu jubilejas svinības Cauri laikiem

- 12.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Iepriekšējā sestdienā, 2. oktobrī, norisinājās Naukšēnu brūža 140 gadu svinības. Rudenīgi skaistā diena un vēsturiskais brūža pagalms priecēja svinību viesus ar amatnieku tirdziņu, svētku atklāšanas dančiem, muzikāliem priekšnesumiem, teātra mākslu un skaistiem atmiņu stāstiem. Ekskursijas ļāva ikkatram tās apmeklētājam sajust senatnīguma elpu un piedzīvot tradīcijas. 

Uz tikšanos Zirgu pastā!

- 12.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Cenšoties saprast un sakārtot Ķoņu kultūras un sabiedriskās aktivitātes, arī ierasto pakalpojumu pieejamību – ne tikai administratīvi teritoriālās reformas, bet arī nepārtraukti mainīgo noteikumu visiem zināmā vīrusa sakarā, Ķoņu bibliotēkas un tautas nama, kā arī citu iestāžu darbs tiek veikts, izmaiņās sperot soli pa solītim.

Kad pārtraukums dod jaunu atspērienu

- 12.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar ANTRU un IVO LAUBERTIEM un viņu jaunāko dēlu NIKLĀVU tiekamies pagasta centrā pie kādreizējā Naukšēnu universālveikala, ar kuru ģimenei saistās lieli plāni – ar laiku iekārtot tur banketu zāli, kā arī virtuvi, kurā Antra varētu gatavot savu produkciju, bet pagaidām izmantots tiek tikai pagrabs, kurā glabājas šīgada kartupeļu raža.

"Apzeltītais" Simjūda gadatirgus

- 12.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 9. oktobrī, kad laika apstākļi visas dienas garumā bija kā uz pasūtījumu, lai ietu laukā no mājas un priecātos par negaidīti krāsaino rudeni, pa sauso lapu zeltu Valmieras centrā atkal bija atnācis tradicionālais Simjūda gadatirgus.