Pilsētās un novados

Tiekas ar ugunsdzēsējiem Rūjienā un Naukšēnos

- 24.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

17. maijā, Ugunsdzēsēju un glābēju dienā, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un  pašvaldības Civilās aizsardzības un ugunsdzēsības dienesta nodaļas vadītājs Jānis Skrastiņš apmeklēja ugunsdzēsēju un glābēju posteņus Rūjienā un Naukšēnos.

Goda mirklis vēsturei

- 20.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rīgas Latviešu biedrības (RLB) nama Līgo zālē pulcējās Skolu muzeju biedrības aktīvākie novadpētnieki un viņu atbalstītāji, kuri gatavojas svinīgam pasākumam rudenī, kad atzīmēsim Skolu muzeju izveides 110. gadadienu.

Vējiem līdzi

- 20.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar spēkratu parādi pilsētas ielās sestdien Valmierā tika atklāta moto sezona. Par šī notikuma vēsturi stāsta viens no Valmieras motokluba FF Riders dibinātājiem un pirmajiem biedriem ARMANDS MIĶELSONS:

Skaņkalnes pagastā izdedzis mežs vairāk nekā 18 hektāru platībā

- 19.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada Skaņkalnes pagastā svētdien, 15. maijā, izcēlās meža ugunsgrēks, tā rezultātā izdega 18,18 ha meža, pārsvarā jaunaudzes. Valsts meža dienests ugunsgrēku likvidēja tajā pašā dienā neilgi pirms pusnakts. Precīzs ugunsgrēka izcelšanās iemesls šobrīd nav zināms, bet pieejamā informācija liecina, ka varētu būt bijusi ļaunprātīga dedzināšana.

Varam ziedot ar prieku

- 18.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmierieši, novada ļaudis un kaimiņi pašlaik var sarosīties un ziedot Ukrainas pilsētas Trostjaņecas iedzīvotājiem un iestādēm, lai pilsēta, kas mēnesi bijusi okupēta, bet tagad atbrīvota, var atgriezties normālā ikdienas ritmā.

Atklāj parku «Mežs» aktīvai atpūtai

- 17.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai gan laikapstākļi mūs sestdien, 14. maijā, nelutināja, Valmierā tika atklāts sporta un aktīvās atpūtas parks «Mežs». Klātesošie varēja vērot Greentrials  un The Spot ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumus, notika arī meistarklases visa vecuma interesentiem un aktivitātes pašiem mazākajiem.

Plāņos būs jauns mežs

- 13.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Veselības aprūpes kompānija Roche, kuras galvenā mītne atrodas Bāzelē, Šveicē, ir līderis uz zinātni fokusētas veselības aprūpes nozarē, apvienojot spēcīgo pozīciju gan farmācijas, gan diagnostikas jomā. 

Ekspluatācijā nodota "Annas māja"

- 12.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2021. gada pavasarī VSIA Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca uzsāka vērienīgus pārbūves un energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbus slimnīcas stacionāra 1. nodaļā – Annas mājā. Šajā projektā daļa būvdarbu – energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi – tika īstenoti, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu. 29. aprīlī pārbūvētā Annas māja tika nodota ekspluatācijā.

Pasākumu virpulī

- 12.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Maijs – ziedēšanas mēnesis ar saulaini vējainām dienām, kad gribas rosīties. Jo esam gana nocietušies darboties. Pēc pašvaldību reformas Dikļu kultūras centra paspārnē kopīgi strādā Bērzaines tautas nama, Zilākalna kultūras nama, Vaidavas kultūras un amatniecības centra, Dikļu pirmo dziedāšanas svētku ekspozīcijas un Vaidavas vēsturisko liecību ekspozīcijas darbinieki un kolektīvi.