Pilsētās un novados

Noslēdzas DI projekts

- 6.Decembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Līdz ar gada nogali noslēdzas arī būtisks sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu izveides un ieviešanas jeb deinstitucionalizācijas (DI) procesa posms,  kura ietvaros kopš 2016. gada pašvaldībās izveidota apjomīga pakalpojumu infrastruktūra cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Pārmaiņu laiks

- 6.Decembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lēnām tuvojas gada beigas, un katrā novada apvienībā ir vērts atskatīties uz izdarīto, neizdarīto, nedaudz apdomāt nākotnes plānus. Šoreiz uz sarunu aicināju VALDI KAMPUSU, Mazsalacas apvienības pārvaldes vadītāju.

«Gan jau tāpat strādās...»

- 5.Decembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kocēnu Kultūras nama jauktais koris «Imera» pavisam nesen atgriezies no Portugāles, kur piedalījās Starptautiskajā koru konkursā «Lisbon sings!». Par to, kā mūsējiem tur gājis, ko dzirdējuši un redzējuši, arī par atgriešanos ikdienā «Liesma» sarunājās ar kordiriģentu IMANTU TOČU.

LTRK "Vidzemes biznesa dienā" Lizumā

- 22.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kārtējais Vidzemes biznesa dienu pasākums Latvijas dzimšanas dienas nedēļas trešdienā šoreiz notika ārpus Valmieras – Gulbenes novada Lizuma pagastā, kur atrodas galvenā ražotne Latvijā šobrīd lielākajam mēbeļu ražotājam – Misiņu ģimenes uzņēmumam SIA Avoti. Jāpiebilst, ka šis uzņēmums ir arī starp 40 lielākajiem mūsu valstī ar nacionālo kapitālu.