Nedēļas nogale

Puns – kāršu spēle intelektuāļiem

- 8.Decembris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Šoreiz rubrikā «Nedēļas nogale» nedaudz pastāstīšu par azartisku kāršu spēli puns, kas radusies Malēnijā. Striktas robežas Malēnijai nevar novilkt, bet uzskatāms, ka malēnieši dzīvo Alūksnes novada teritorijā, daļā Gulbenes novada, Apes teritorijā, kā arī daļēji Balvu un Viļakas pusē.

Redzēt dzīvi caur garšām

- 24.Novembris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Valmieriete SANTA TAURĪTE, iespējams, ir vairāk zināma kā Cukurmamma. Jo tieši šāds nosaukums – Cukurmammas saldumi – ir Santas Instagram kontam, kurā viņa publicē dizaina cepumus, kurus pati veido. 

Fantāzijas lidojums brošās

- 3.Novembris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

OKSANAS FATEJEVAS hobijs ir veidot brošas no pērlītēm. Un Oksana ir izveidojusi visu, ko vien var iedomāties – sākot no mājdzīvniekiem, beidzot ar ziediem, sirdīm, burtiem un pat traktoru! Tās nēsā gan viņa pati, gan tuvākie draugi, gan ģimene un kolēģi. Oksana stāsta par savu brīvā laika nodarbi. 

Sirdi aizkustinošās lietas

- 13.Oktobris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Kādreiz populārajos sieviešu žurnālos bija tāda rubrika, kur pašas žurnālistes, rakstu autores, ieteica lasītājiem pamēģināt, ieraudzīt, izlasīt, iegādāties vai apskatīt, ko darba gaitās kaut kur baudījušas pašas. 

Zemē nenomestais laiks

- 22.Septembris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Viena no retajām dubultcimdu adītājām ir valmieriete RUTA BIRĢELE-PRANCĀNE. Viņa piekrīt, ka ir jābūt rokdarbniecei, lai sajustu dubultā pāra tapšanas grūtumu un reizē skaistumu, bet vēl svarīgāk ir gribēt iemācīties. Jaunā apgūšana ir Rutas dzīves sāls. 

Līnijdejas aizrauj

- 14.Jūlijs, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Valmieriete VALENTĪNA EVEQUOZ par savu hobiju sauc līnijdejošanu. Un kā nu ne – viņa startē individuāli gan sporta līnijdejās, gan dejo Burtnieku pagasta līnijdejotāju grupā «Jautrās burtniecietes», kā arī Valmieras «Accordance». Aicināju Valentīnu uz sarunu par dejošanu, un viņa uzsver, ka dejot – tā ir iespēja izkustēties un uzturēt sevi formā.