Mūsu drošībai

Būs jākalpo valstij

- 21.Septembris, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Krievijas iebrukums Ukrainā radījis draudus arī pārējo Eiropas valstu drošībai, tāpēc arī vēlēšanos iestāties NATO izteikušas Somija un Zviedrija, savukārt Latvija lēmusi par Valsts aizsardzības dienesta atjaunošanu jau no nākamā gada.

Būt gataviem pat ļaunākajiem scenārijiem

- 24.Augusts, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Piektdien jau no deviņiem rītā Dikļu pils teritorijā uz reģionālo diskusiju par visaptverošu valsts aizsardzību pulcējās semināra dalībnieki no visas Vidzemes, lai kopā ar viedokļu līderiem pārrunātu Latvijas drošības un aizsardzības aktuālos jautājumus.

Jurģi dienu pirms Līgo vakara

- 28.Jūnijs, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

«Šodien pirms Līgo vakara mums ir patīkamas sajūtas un labs garastāvoklis par padarīto darbu. Es saprotu, ka mūsu ambīcijas aug, brigādes sāk ievākties muižās, un šī būs pirmā Vidzemē un Valmierā, bet zinu, ka šī nav vienīgā muiža, kura atjaunota un būs Bruņoto spēku rīcībā, tā ka apsveicu jūs ar to, ka esat tikuši pie atjaunotām telpām. 

Notikušas starptautiskās militārās mācības "Knight Swift 22"

- 15.Jūnijs, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

No 8. līdz 12. jūnijam Jēkabpils un Ogres apkārtnē, kā arī Ādažu poligonā notika iepriekš plānotas starptautiskās militārās mācības Knight Swift 22, kuru laikā iesaistīto vienību štābi veica plānošanas un vadības vingrinājumus, lai pārbaudītu un pilnveidotu Nacionālo bruņoto spēku savietojamību ar daudznacionālās divīzijas štāba Ziemeļi komandvadības elementiem un sabiedroto valstu vienībām.

Mobili, ātri, taktiski

- 3.Maijs, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes medicīnas rotas komandiere, štāba virsseržante DINA SKRABE uzskata, ka visi mediķi ir zināmā mērā mākslinieki un brīvdomātāji, kurus apvieno kopīgā interese par savu profesiju un tiekšanās apgūt kaut ko jaunu.

Valmieras novada BUB

- 13.Aprīlis, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Gads rit jau aprīlī, bet notikumi Ukrainā un pasaulē liek pārdomāt daudz dažādu lietu, gan aizvedot mūs patriotisku jūtu varā, gan līdz skumju un līdzjūtības izjūtām. 

Kamēr nav notikusi nelaime

- 26.Janvāris, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

– 2008. gadā absolvēju Smiltenes ģimnāziju, tad devos uz Rīgu studēt Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, jo man bija pazīstami vairāki ugunsdzēsēji glābēji un interese par ugunsdzēsību bija jau kopš bērnības.

Lai apkures sezona būtu arī droša

- 15.Decembris, 2021
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Šogad decembris pagaidām bijis aukstākais pēdējās desmitgades laikā, tāpēc daudz agrāk, nekā ierasts, ir sākusies intensīva mājokļu apkure. Tādēļ atklātu uguns apkures sistēmu – kamīnu un krāšņu – īpašniekiem ir jāpārliecinās, ka apkures ierīces ir tehniskā kārtībā. Apdrošināšanas sabiedrība Gjensidige Latvija atgādina svarīgāko, kas jāņem vērā, atklājot intensīvas apkures sezonu savā mājoklī.