Kultūra un izklaide

Brīvdabas kino vakari un sarunas Valmiermuižā

- 2.Jūlijs, 2024
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ik vasaru organizatori aicina Valmiermuižā uz laiskajiem brīvdabas kino vakariem, kuros, tiekoties ar filmu un dažādu organizāciju pārstāvjiem, var baudīt Latvijas kino meistardarbus, kā arī izzināt filmu veidošanas aizkulises, tapšanu un aktuālās tēmas. 

Kad sirds priecīga un gribas dejot

- 7.Jūnijs, 2024
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras novada tautas deju kolektīvu koncertu, kas bija paredzēts brīvdabas estrādē 1. jūnijā, nācās atcelt, jo pērkona negaisi jau pirmspusdienā atnāca ar pārlieku dāsnām lietavām un strauji pārpludināja gan vienu otru ielu, gan estrādi.

Dziedošais svētceļojums uz Dikļiem

- 24.Maijs, 2024
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Pietiek tikai pašam savām kājām stāvēt vietā, kur katrs kvadrātmetrs caurvīts vēsturiskiem notikumiem, lai viegli varētu iztēloties tos vai citus senos notikumus, īpaši, ja esi tur nokļuvis pareizajā laikā, kad debesu ķermeņi sastājušies tādā pašā kārtībā, kā to darījuši neatminami ilgi, un kad norises dabā palīdz ar sirdi saredzēt pagātni un uz brīdi savest to kopā ar šodienu.

Pamanīt grāmatu

- 22.Maijs, 2024
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Trešdien, 15. maijā, Sēļu muižā norisinājās pasākums «Pamanīt grāmatu. Grāmatu māksla un tās attīstība Latvijā» Latvijas Nacionālās bibliotēkas notikumu cikla «Latviešu grāmatai 500» ietvaros.