Vizītē ilggadējie sadarbības partneri
Atzīmējot desmit gadu sadraudzību, jūnijā tika parakstīts turpmākās sadarbības līgums ar Halli Vācijā. Valmieras pilsētas svētku laikā hallieši bija mīļi gaidīti viesi Valmierā.
Atzīmējot desmit gadu sadraudzību, jūnijā tika parakstīts turpmākās sadarbības līgums ar Halli Vācijā. Valmieras pilsētas svētku laikā hallieši bija mīļi gaidīti viesi Valmierā.
Aizvadītajā piektdienā tika parakstīts turpmākas sadarbības līgums starp Valmieras pilsētu un Čerkasu pilsētu Ukrainā.
Viens no mājokļa svarīgākajiem elementiem – logi. Galvenokārt logiem ir praktiskas funkcijas, kā siltumizolācijas nodrošināšana un trokšņu slāpēšana, tomēr mūsdienās logi ir arī dizaina elements, kas uzlabo mājokļa estētiku un paaugstina mājokļa vērtību.
SIA ZAAO, turpinot attīstīt modernu, iedzīvotājiem ērtu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, tai skaitā pilnveidojot šķirošanas pakalpojumu pieejamību, paplašina teritoriju, kurā pieejams individuāli dalīti vāktu atkritumu apsaimniekošanas bezmaksas pakalpojums privātmājām. Tagad pie privātmājas namdurvīm šķirot atkritumus ZAAO darbības reģionā iespējams sešu – Cēsu, Limbažu, Saulkrastu, Smiltenes, Valkas un Valmieras – pilsētu teritorijās un 23 apdzīvoto vietu centros.
Ja runa ir par bērnu ballītēm, tad, protams, viena no galvenajām ballītes sastāvdaļām ir aktivitātes jeb rotaļas un spēles. Pieaugušo ballītēs bieži vien nav nekāda izklaides plāna – cilvēki sapulcējas, runā, ēd un tā arī ballīte paiet. Cilvēki ir dažādi un ne visiem ir nepieciešamas dažādas spēles un īpašas izklaides, lai jautri pavadītu laiku ballītē. Tomēr vienmēr ir labi, ja ir kāda ideja izklaidei, ja nu gadījumā viesi nav diez ko runīgi un sāk garlaikoties. Dažādas spēles var būt lielisks veids, kā iepazīties cilvēkiem, kuri nav savā starpā pazīstami. Ja tu organizē kādu pasākumu, kurā cilvēki ne pārāk labi pazīst cits citu, tad kāda izklaide ir ļoti vēlama, lai nebūtu neērtu klusumu un mulsuma brīžu. Internetā tu noteikti varēsi uzzināt vairāk par to, kā organizēt labu ballīti savā starpā nepazīstamiem cilvēkiem.
Ikviens no mums ir pieredzējis brīdi, kad ir kaut kur jāgaida – vai nu braucot sabiedriskajā transportā, vai kādā rindā. Bieži vien šāda gaidīšana var būt ilga, nereti nākas nosēdēt rindā pat pāris stundas. Tā kā šī gaidīšana notiek sabiedriskā vietā, tad nevar gluži darīt to pašu, ko tu darītu mājās, tomēr ir daudzas lietas, ko ir iespējams darīt, lai šī gaidīšana nebūtu tik ļoti bezjēdzīga.
Mantots īpašums – mežs, lauks vai pļava – vienmēr var kļūt par pamatu ne vien ienākumiem, bet arī pārdzīvojumiem un kaislībām. Te ir ģimeņu cīņas par īpašuma tiesībām, strīdi, kā pareizi saimniekot, arī aizvainojumi, tādēļ pie racionāliem risinājumiem neļauj nonākt gan dokumentu problēmas, gan emocijas. Par lielāko zaudētāju šajās cīņās parasti kļūst īpašums – ilgstoši paliekot bez apsaimniekošanas, tas strauji zaudē vērtību. Laikā, kad gan īpašumu, gan koka vērtība aug, tas var būt sāpīgs zaudējums.
Biroja papīra, jaunas ēkas vai uzkopšanas publisko pakalpojumu iepirkumā ir iespējams aktualizēt sociālās atbildības komponenti, vienlaikus gūstot divus labumus – konkrēto pakalpojumu un atbalstu sabiedrībai svarīgu jautājumu risināšanā.
Latvijas Onkologu asociācija katru gadu rīko onkoloģijas dienu un šajā gadā tā tiek veltīta kolorektālajam vēzim. Resnās un taisnās zarnas vēzis jeb kolorektālais vēzis ir viens no visbiežāk sastopamajiem ļaundabīgajiem audzējiem un Latvijā katru gadu ar to saslimst vairāk nekā tūkstoš cilvēku. Kā rāda Nacionāla Veselības dienesta dati, atsaucība uz valsts apmaksātajiem profilaktiskajiem izmeklējumiem ir ļoti zema – 2020. gadā tikai 14,6% iedzīvotāji vecuma grupā no 50 līdz 74 gadiem veica zarnu vēža profilaktisko testu, bet 2021. gada pirmajā pusgadā šo testu veikuši tikai 8%.
“Teātra izrādes ieslodzītajām ir tik tiešām īpašs notikums, jo tiek pieaicināti profesionāli aktieri, teātra frizieri, piemeklēti speciāli kostīmi. Ja jūs zinātu, kā šīs sievietes gan procesā, gan arī gala rezultātā uzzied! Viņas ir tik skaistas! Un ir īpaši interesanti, ka katru gadu izrādes un sievietes cietumā mani pārsteidz no jauna,” stāsta aktrise un režisore Kristīne Klētniece – Sika, kas saņēmusi arī Tieslietu ministrijas balvu “Cilvēks cilvēkam” par ieguldījumu inovāciju un jaunas prakses ieviešanā brīvprātīgo darbā kriminālsodu izpildes jomā.
Ieslodzījuma vietu pārvalde ir izstrādājusi informatīvu materiālu-bukletu ar mērķi vienuviet apkopot informāciju par normatīvo regulējumu un atbalsta iespējām ieslodzīto personu ģimenēm. Buklets skaidro praktiskos aspektus, kā tuvinieki var pārvarēt psiholoģiskās problēmas ģimenē un kā veidot pareizu izpratni par ģimenes locekļu atbalsta nozīmi – gan laikā, kad tuvinieks atrodas ieslodzījumā, gan arī pēc ieslodzījuma, lai palīdzētu viņam iekļauties sabiedrībā.