Vīru lietas

Jauno laiku saulvedis. III

- 21.Aprīlis, 2023
Vīru lietas
Laikrakstā

Ar viņu, saules enerģijas izmantošanas praktiķi, šķīrāmies pērnā gada 14. oktobra Vīru lietās, kad IVARS REŅĢE pabeidza stāstījumu par to, kā savu māju aprīkojis ar saules paneļiem un nolēmis dzīvot, izmantojot ikdienā faktiski tikai šo enerģijas avotu.

Uzmeistaros pat atombumbu!

- 11.Novembris, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Ne jau īstu, bet vizuāli ticamu gan. Tā var teikt par sirmo meistaru, šīs reizes Vīru lietu ciemiņu, samērā retas profesijas pārstāvi. Esiet pazīstami – Valmieras Drāmas teātra butafors, vīrs ar 15 gadu pieredzi savā arodā, PĒTERIS PLŪMĪTIS.

Elektriski mobilas vasaras piedāvājums

- 10.Jūnijs, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Sanāk mums gandrīz kā Motociklu vasara, tikai ārā jau ieskrējies īsti elektrisks 21. gadsimts, tāpēc Vīru lietās šoreiz dažādu elektronisku un elektrisku jaunumu eksperts ARMANDS MIĶELSONS, kurš mūs visās niansēs iepazīstinās ar savu jaunāko transporta līdzekli, ko pilnā vārdā sauc Segway Ninebot Kickscooter F40E Black. Būs interesanti!

Varis var!

- 8.Aprīlis, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Kā jau daudzreiz esmu pieminējis, ka ļoti pateicīga vieta Vīru lietu sižetu atrašanai ir Valmiermuižas tirdziņi. Pie tam interesanti, ka tā nebūt nav pirmā reize, kad mani sarunu biedri – jaunekļi un vīri ar zelta rokām un fantastisku izdomu – še bijuši ar savu roku darbiem palepoties un, protams, arī ko nopelnīt. Izņēmums nav arī šī reize, jo VARIS SVIKŠA Valmiermuižas parkā ar saviem koka darinājumiem jau otro reizi.

Kā top kokle

- 11.Februāris, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Kad šoziem Burtnieku pagasta Briedupēs man kārtīgs lauku vīrs ar zelta rokām dažādos koka un metāla darbos ALVIS BULS iepazīstināja ar savu lauksaimnieka ikdienu, kurā gan lopkopība un nedaudz putnkopība, gan zemkopība līdz visiem mehanizatora darbiem, palūdzu viņu sīkāk pastāstīt arī par Alvja Facebook profilā šī gada sākumā redzēto paša gatavoto kokli.

Pie lidmašīnas ar... lukturīti un skrūvgriezi. I

- 10.Decembris, 2021
Vīru lietas
Laikrakstā

Iespējams, mūsu Valmieras novadā viņš ir vienīgais šīs profesijas pārstāvis, kurš savus amata pienākumus pilda gan Rīgā, gan šad un tad arī citās vietās pasaulē. Esiet pazīstami ar decembra Vīru lietu ciemiņu: valmierietis GATIS ĀBELĪTIS – avio tehniķis aviokompānijā airBaltic.

Kārtīgi koka darbarīki

- 8.Oktobris, 2021
Vīru lietas
Laikrakstā

Šoreiz Vīru lietās atiešu patālu nost no pārcilvēciskiem izturības braucieniem vienatnē vai bariņā, arī par ultramodernām digitālām tehnoloģijām nebūs ne vārda. Rudens ir ražas svētku laiks, kad godā ceļami izsenis latviešiem pazīstami darbarīki, un tieši par tiem, no koka prasmīgu roku darinātiem, šoreiz runāšana. 

Pirmais latvietis skarbajā "Iron Byke". II

- 10.Septembris, 2021
Vīru lietas
Laikrakstā

Vīru lietās turpinām augustā aizsākto sarunu ar kārtīgu Valmieras dzelzi, kas šovasar 650 kilometros – gan uz velosipēda, gan ar vellapēdu uz pleca –  Itālijas Alpu trasēs tika pie vērtīgā Iron Byke 2021 finišētāja krekla. Jānis Vanags savos izteikumos ir emocionāls un paškritisks reizē.