Ilona Fērmane

Ilona Fērmane

Labāk uzdziedāsim!

5.Decembris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Kamēr nav zināmi tavi politiskie, reliģiskie un jebkuri citi uzskati un kamēr tos neesi demonstrējis apģērbā vai tie nav rakstīti uz pieres, tikmēr vari atrasties jebkurā svešu cilvēku kompānijā.

Man patīk, kad lietas notiek jēgpilni

1.Decembris, 2023
Viesis
Laikrakstā

Pirmais, ko pamanīju, bija viņas dzīvesprieks un mūsu mentalitātē reti sastopamā atvērtība. Muzicējot izstādes atklāšanā, viņa magnētiski piesaistīja skatienus, un pēc brīža jau visā telpā griezās viņas iekustināts enerģijas virpulis – cilvēki atraisījās ne tikai dziesmām, bet arī paši piedalījās skaņu un ritma radīšanā. Viņa, BAIBA VANAGA, ir mūzikas terapeite, kurai Valmierā ir pašai sava Skaņu istaba.

Labākās dāvanas meklējiet mājražotāju veikaliņā!

29.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tuvojas Ziemassvētki un tātad arī dāvanu gādāšanas laiks. Rūjieniešiem nekur pa pasauli nekas nav jāmeklē, jo dabiska pārtika, ar mīlestību izgatavoti rokdarbi, kvalitatīvas rotaslietas un daudz kas cits ir pārsteidzoši lielā izvēlē mājražotāju veikaliņā SIA «Atspole» ēkā Skolas ielā.

Pilsēta zem divu varu zābakiem

29.Novembris, 2023
Valmierietis
Laikrakstā

Tas, kas šobrīd notiek mums netālajā Ukrainā un citur pasaulē, vienlaikus ir it kā atmodinājis arī mūsu valsts pagātnes šausmīgos kara rēgus, kurus domājām sen apraktus esam.

Latviskā ģeometrija – puzuri

29.Novembris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Filozofiskā mierā no debesīm bira dūšīgas pārslas. Pirmais bagātīgi uzsnigušais sniegs, gribi negribi, palēnina steidzīgos, un sestdien Valmieras piesnigušajās ietvēs dažviet pa iemītām, šaurām taciņām cilvēki pārvietojās zosu gājienā. 

Izdejot var visu!

17.Novembris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Horeogrāfe, deju kolektīvu vadītāja, Deju svētku virsvadītāja IEVA ADĀVIČA ir kultūras cilvēks ar dzimto Liepāju sirdī un neizmērojamu dejas mīlestību mūža garumā.

Tu esi valsts

17.Novembris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Jo vecāka kļuva, jo biežāk mamma atcerējās savu mīļo brālīti Osvaldu.

Ērenpreiss ripos pa Valmieras ielām

15.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

13. gadu pēc kārtas Valmieras novada Tūrisma pārvalde rīko īpašu akciju, kurā mudina iedzīvotājus apmeklēt dažādas novada mazāk zināmas vietas ar garantiju, ka ieguvējs būs ikviens, bet daži – jo īpaši. Lai interesantāk.

Karaliska nāve

7.Novembris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Pa stiklotajām frizētavas durvīm ienāca mundra sieviete ap gadiem septiņdesmit un, nolikusi pie kājām palielu iepirkumu somu, apsēdās turpat uz krēsla, kas vistuvāk durvīm.

Mana labākā izvēle

1.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

ILZE LIPPE ir īsta Rūjienas meitene no matu galiem līdz papēžiem. Rūjienā dzimusi, pabeigusi Rūjienas vidusskolu un pēc Latvijas universitātē iegūtās izglītības pedagoģijā atgriezusies Rūjienā.

Simtgadīgās Pļaviņu mājas pulcina Brīnumu dzimtu

1.Novembris, 2023
PROJEKTS
Laikrakstā

Augusts. Vasara pilnbriedā – viss aizvien vēl bagātīgi zaļš un ziedošs, ir pietiekami silts, lai cilvēks nepamanītu dienas sarukšanu, saulei sīksoļos pa minūtei pamazām aizejot uz rudens pusi. Cilvēks bauda sava darba pirmos augļus no tīrumiem un dārziem un, kamēr vasara to ļauj, dabas pārpilnībā zem klajām debesīm var svinēt arī svētkus.

Lai logi vienmēr gaiši!

20.Oktobris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Nupat Lodes kultūras nams nosvinēja savu 35. jubileju. Sirsnīgi – ar tuviem un tāliem viesiem, ar pašu sarūpētu koncertu, ko kuplināja Lodes vīru un sieviešu ansamblis, ar svētku lielo kūku, ar ziedu klēpjiem kultūras nama vadītājai Kaijai Laurei un pašdarbniekiem, ar labiem vārdiem un, kā tas pieklājas, nobeigumā – balli.