Ilze Kalniņa

Ilze Kalniņa

Strādā Ukrainas labā

26.Maijs, 2023
Viesis
Laikrakstā

Valmierā ir atklāta Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecība Latvijas Republikā. To vada OKSANA KIRIĻUKA. Ukrainiete no Ukrainkas, kas kopā ar meitām Valmierā ieradās pērnā gada martā. Kara dēļ. Viņa joprojām ir šīs asociācijas Ukrainā izpilddirektore un jau vairāk nekā gadu atrotītām piedurknēm un atvērtu sirdi strādājusi, lai savai valstij būtu klāt, lai savu Ukrainu celtu arī kara laikā. 

Veselība ir drošība

26.Maijs, 2023
Veselība un labklājība
Laikrakstā

«Šī karte un attiecīgais plāns, manuprāt, tas arī ir valsts aizsardzības plāns, jo tieši tāpat, kā mūsu Aizsardzības ministrija pārstāv un karavīri aizsargā mūsu valsti, mediķi aizsargā mūsu cilvēku veselību, un tas ir pats svarīgākais,» rādot slimnīcu karti, neatliekamās palīdzības brigāžu izvietojumu Latvijā un analizējot skaitļus, kur nolasāms, cik ģimenes ārstu piedalās primārās veselības aprūpes sistēmā, pauda veselības ministre Līga Meņģelsone. 

Skola ar rokrakstu

12.Maijs, 2023
Viesis
Laikrakstā

Valmieras Valsts ģimnāzija esot vieta, kur pārspriest pagātni un sapņot par nākotni. Vēsturiskajai ēkai tagad blakus jau pāris jaunas. Viena pavisam svaiga, jo ēku, kur ir mācību telpas un sporta zāle, atklāja vien pirms nedēļas.

Pretstraumnieki

3.Maijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Kamēr mēs mācām bērniem dzīvot, tikmēr bērni to iemāca mums,» šī doma, kas ietverta kokgriezumā, rotā pārsimt gadu vecās «Daudziešu» mājas sienu Kauguru pagastā.

Iespēja palīdzēt neļauj pagurt

28.Aprīlis, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Konkursā «Gada balva sociālajā darbā 2022» novērtēts biedrības «Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija» SOS Ģimeņu atbalsta centra «AIRI vecākiem» sociālās darbinieces Inetas Vizuliņas paveiktais. Viņa saņēma balvu nominācijā «Labākais sociālais darbinieks NVO un privātajā sektorā».

Nosmaksim papīru kaudzē

28.Aprīlis, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Dažādu jomu speciālisti saka, ka viņiem pietrūkst laika un iespēju strādāt savu tiešo un vajadzīgāko darbu, jo laiks jāvelta atskaitēm, izziņām, attaisnojošiem dokumentiem, reģistrēšanai, papīru pārsūtīšanai.

Šodien streika trešā diena

26.Aprīlis, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Nevienojoties ar valdību par pedagogu atalgojuma celšanu un slodžu sabalansēšanu, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) pirmdien sāka trīs dienu streiku, kurā piedalās vairāk nekā 19 tūkstoši dalībnieku. Viņu vidū arī Valmieras novada izglītības iestādēs strādājošie.