Apmaksātā publikācija

Kā izvēlēties labāko āra saulessargu?

- 24.Maijs, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Vai piekritīsiet, ka lielisks veids kā atpūsties siltos laikapstākļos, ir pavadot laiku brīvā dabā vai uz terases pagalmā? Taču, ja jūsu pagalmā īsti nav ēnas, saulē var kļūt pārāk karsti. Iegādājoties ārtelpu saulessargu, jūs varat nodrošināt vēsu un ērtu vietu, kur patverties no laikapstākļiem, kad nepieciešams.

Jaunuzņēmumu attīstībai Latvijā ir milzīgs potenciāls

- 15.Maijs, 2023
Apmaksātā publikācija
Laikrakstā

Augstas pievienotās vērtības uzņēmējdarbība un tehnoloģiju inovācijas nenoliedzami ir vērtīga eksporta prece ikvienai valstij. Globālās digitalizācijas laikā valsts kopējās konkurētspējas vairošanā arvien lielāka loma un nozīme ir tieši jaunuzņēmumiem un tehnoloģiju biznesam. Kristofs Blaus, veselības tehnoloģiju jaunuzņēmuma Nutrameg, organizācijas ManaBalss.lv un kustības Uzņēmēji Mieram līdzdibinātājs jaunudzņēmumu vides attīstībai Latvijā saredz milzu potenciālu, taču vienlaikus norāda, ka straujākai izaugsmei nepieciešama augstas klases tehnoloģiju uzņēmēju skola.

Kā izveidot reālistisku mājokļa remonta budžetu?

- 2.Maijs, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Klāt ir pavasaris, kas daudziem liek domāt par mājokļa labiekārtošanas darbiem. Lai tos veiksmīgi realizētu, ir jārēķinās ne tikai ar laika, bet arī finanšu ieguldījumu. Tā apmērs ir atkarīgs no plānoto darbu apmēra, taču, jo precīzāk zināsiet, cik naudas Jums vajadzīgs plānotā mērķa sasniegšanai, jo labāk un mierīgāk veiksies darbi.

Ceļvedis dārza mēbeļu iegādei

- 24.Februāris, 2023
Apmaksātā publikācija
Laikrakstā

Tā kā vasara ir tepat aiz stūra, laiskas dienas, siltas naktis un grilēšana draugu un ģimenes lokā ir tik tuvu, ka praktiski jūtam uz grila šņācošu desu smaržu. Tomēr, ja jums ir āra telpa, kurā nav dārza mēbeļu, būt par saimnieku šajā vasarā var izrādīties sarežģīti.

Kā pareizi iegādāties kosmētiku internetā?

- 20.Janvāris, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Arvien vairāk ikdienai nepieciešamās preces tiek iegādātas internetā. Apģērbs un apavi, preces mājai un kosmētika internetā ir pieejami plašā un daudzveidīgā klāstā. Šīs preces ir viegli pasūtīt, izvēloties visērtāko apmaksas un piegādes veidu. Taču, lai atrastu sev visatbilstošāko preci un nenāktos vilties iepirkšanās procesā, ir vēlams ieguldīt laiku preces un interneta veikala priekšizpētē. Tikpat būtiskas ir arī zināšanas un pārliecība par sev piestāvošiem toņiem un atbilstošāko preces veidu.

Rokasgrāmata iesācējiem par ieguldījumiem kriptovalūtās (3)

- 2.Janvāris, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Vai jūs interesē ieguldījumi kriptovalūtās, bet nezināt, ar ko sākt? Ja tā, jūs neesat viens. Kriptovalūtas pēdējos gados ir kļuvušas ļoti populāras, un daudzi cilvēki vēlas tajās investēt, lai potenciāli varētu gūt labu ieguldījumu atdevi. Tomēr kriptovalūtu pasaule iesācējiem var būt biedējoša, jo tajā ir daudz žargonu un sarežģītu jēdzienu.

Populāri mīti par trauku mazgājamajām mašīnām

- 21.Decembris, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Ar trauku mazgājamajām mašīnām ir saistīti daudzi mīti un jautājumi, it īpaši, ja runa ir par traipiem, kas rodas no gatavošanas ar eļļu un taukiem, un par to, vai patiešām trauku mazgājamā mašīna spēj pienācīgi nomazgāt visus traukus. Vai ir kas labāks par manuālo mazgāšanu ar rokām? Dažādām virtuvēm ir atšķirīgas vajadzības, tāpēc šajā rakstā apskatīsim dažus maldīgus priekšstatus, kas apņem trauku mazgājamās mašīnas.

Budžeta plānošana: Kā tērēt un krāt ar prātu?

- 3.Novembris, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Nodrošināt dzīvi bez raizēm un vienkārši īstenot savas ieceres palīdzēs personīgā budžeta plānošana. Šis process nodrošina labāku finanšu kontroli un palīdz sasniegt mērķus. Kā izveidot tādu budžetu, kas strādās Jūsu labā? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Populārākie grīdas segumi: Kas par tiem jāzina?

- 3.Novembris, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Lai arī šobrīd grīdas segumu piedāvājums ir tiešām daudzveidīgs, dodot iespēju katram piemeklēt savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošāko risinājumu, ir ļoti svarīgi veikt pārdomātu izvēli. Tikai tad izvēlētais grīdas segums lieliski iederēsies interjerā, kā arī labi kalpos ilgtermiņā.

Gudrs saimnieks – veiksmīgs saimnieks!

- 24.Oktobris, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Vakar satiku jauno kaimiņu – nu to, kurš pirms pusgada nāca iepazīties, pārņemot sievas mantoto lauku īpašumu. Plāni jaunajiem bija lieli – blakus esošo mežu sakārtot (kur nu tur sēnēm augt – tāda biežņa izpletusies un sakritusi, ka ne kāju spert, ne putnam palidot!), ar laiku jaunu māju uzbūvēt... Tik nezināja, ko ar tām aizaugušajām ganībām darīt. Vectēvs savulaik lopus audzēja, bet abiem jaunajiem interesants darbs, pilnvērtīgai saimniekošanai laika nebūšot. Bet par lauku māju sapņojot jau sen. Sevišķi tagad, strādājot attālināti, gribētos lauku dzīvi vēl vairāk izbaudīt...

VITĀLI SVARĪGAIS D VITAMĪNS

- 1.Augusts, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Iespējams, ka šobrīd viens no populārākajiem un visvairāk apspriestajiem vitamīniem ir D vitamīns. Protams, visiem ir zināms, ka saules staru iedarbībā cilvēks pats spēj ražot D vitamīnu. Diemžēl Latvijā visa gada griezumā ir ļoti maz saulaino dienu, līdz ar to cilvēkiem vidēji ir salīdzinoši zems D vitamīna līmenis.

Garmin Pay bezkontakta maksājumu risinājums jūsu viedpulkstenī

- 30.Jūnijs, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Viedo ierīču nozare attīstās neticamā ātrumā un inovatori cenšas paplašināt jaunus horizontus, lai atvieglotu mūsu ikdienas dzīvi. Viedpulksteņi vairs nav tikai stilīgi aksesuāri, jo tajos ir apvienotas daudzas lietotnes un funkcijas, kas vēl pirms dažiem gadiem šķita neiespējamas. Bezkontakta maksājumi arī nav nekas jauns, taču ne visi ir gatavi atstāt savu maku mājās un doties iepirkšanās tikai ar viedierīci. Pirms mēs pieradām, ka varam maksāt ar viedtālruni, viedpulkstenis arī kļuva par maksāšanas rīku ar līdzīgu funkciju.

Vai Jūsu uzņēmuma labierīcībās ir mūsdienīgs higiēnas aprīkojums?

- 11.Aprīlis, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Izvēloties mājoklim piemērotākos higiēnas produktus un aprīkojumu, mēs pievēršam uzmanību ekoloģijai, dizainam un kvalitātei. Savukārt sabiedriskās vietās būtiski ir arī citi kritēriji, piemēram, apjoms, ilgmūžība, aprīkojuma funkcionalitāte un izturība, materiālu uzpildes pieejamība un higiēnas nodrošināšana ikdienā visiem labierīcību apmeklētājiem.

Jānis Grasbergs pievienojas LPPKS ‘’Piena Loģistika’’ komandai

- 7.Aprīlis, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

LPPKS ‘’Piena Loģistika’’ ir lielākais Latvijas piensaimnieku izveidots kooperatīvs, kurš tieši pārstāv biedru intereses un nodarbojas ar piena savākšanu, loģistiku, kā arī piena pārdošanu pārstrādātājiem. Lūkojoties attīstības un stabilitātes virzienā, par ‘’Piena Loģistika’’ biroja vadītāju šobrīd kļuvis ilggadējais kooperatīva biedrs, zīmola ‘’Grasbergs’’ izveidotājs un kādreizējais Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs, Jānis Grasbergs.