Apmaksātā publikācija

JURA kafijas automāti - Šveices kvalitāte

- 9.Maijs, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Vai jums rīta kafija ir kā obligāts rituāls? Ja atbilde ir "jā", tad JURA kafijas automāti piedāvā ērtu un garšīgu veidu, kā ik dienu baudīt svaigu kafiju. Ar šiem automātiem jums vairs nebūs jāsadzīvo ar kafijas garšas kompromisiem vai nebūs jāpavada laiks rindā pēc sava iecienītā dzēriena kafejnīcā.

Halāts silda vienmēr – kā ziemā, tā vasarā

- 7.Maijs, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Saulaina vasaras diena, un draugi aicina uz pirti? Iešanā pirtī nav tikai kā dziesmā par somu pirti: “sārts un pliks”, kad pēc karsēšanās un lēkšanas ezerā, tiek kurināts ugunskurs un tiek baudīts kas atspirdzinošs. Kā īstu pirtnieku, tā arī vienkāršu ciemiņu pēc pirts var patīkami sasildīt mīksts halāts. It īpaši, ja uz pirti esat uzaicināts kādā dzestrākā vasaras pievakarē. Savukārt, vēlā ziemas vakarā mīkstā halātā varēsiet atpūsties kā pie kamīna, tā dīvānā, lai nodotos kāda spraiga detektīvromāna lasīšanai. Halātu izvēle ir plaša, un tikpat daudzveidīga ir to kvalitāte. Lai jaunais halāts neizirtu jau pēc pirmās mazgāšanas reizes, pirms tā iegādes ir vēlams izpētīt, no kāda auduma halāts tika ražots, cik biezs tas ir, un, protams, jāizvēlas tīkamākā krāsa.

Elektriskie sildītāji – maksimāls siltums

- 2.Maijs, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Elektriskie sildītāji ir ērts un efektīvs veids, kā apsildīt telpas, kurās centrālā apkure var nebūt pieejama vai nav iespējama. To daudzpusība un lietošanas ērtums padara tos par populāru izvēli papildus apkurei mājās, birojos un citās telpās.

Fun Flowers: ziedu veikals Rīgas centrā

- 25.Aprīlis, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Vienā no Rīgas gleznainajām ielām atrodas veikals Fun Flowers, kas ziedu iepirkšanos ir pārvērtis par mākslu. Šajā mājīgajā stūrītī katrs zieds un katra lapiņa ir sakārtota ar mīlestību un rūpību, radot siltuma un harmonijas atmosfēru. Fun Flowers piedāvā ne tikai ziedus, bet arī noskaņu un iedvesmu, ko var nodot ar skaistiem pušķiem un oriģinālām kompozīcijām.

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”

- 19.Aprīlis, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina otrās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu Kopējās lauksaimniecības politikas stratēģiskā plāna 2023.–2027. gadam intervencē “Darbību īstenošana saskaņa ar vietējās attīstības stratēģiju, tostarp sadarbības aktivitātes un to sagatavošana” (LA19) aktivitātē "Kopienu spēcinošas un vietas attīstību sekmējošas iniciatīvas".

Kā notiek mūsdienīga redzes pārbaude?

- 19.Marts, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Redzes pārbaude ir efektīvākais veids, kā novērtēt jūsu redzi un identificēt jebkādas iespējamas acu problēmas. Lai laicīgi atklātu un novērstu redzes problēmas, ļoti svarīgi ir veikt regulāras redzes pārbaudes – ideālā gadījumā vismaz reizi gadā. Tādi simptomi kā sausas acis, saspringums un dažādi citi traucējumi nedrīkst tikt ignorēti. Ir svarīgi nekavējoties reaģēt uz jebkādām redzes izmaiņām un regulāri apmeklēt redzes speciālistu, lai saglabātu labu redzi ilgtermiņā.

Mazlietota sadzīves tehnika – plusi un mīnusi

- 1.Februāris, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Jaunas sadzīves tehnikas iegāde jebkurai mājsaimniecībai ir liels solis. Tiek ilgi meklēts, pētīts, uzklausīts tuvāko draugu viedoklis, kas labāks – jauna vai mazlietota sadzīves tehnika? Cenas lietotai tehnikai ir vilinošas. Tomēr lēmums beigās tāpat ir jāpieņem pašam. Lai būtu vieglāk veikt savu izvēli, piedāvājam nelielu ”plusu un mīnusu” apskatu dažādām iekārtām.

Eiropā par valsti jācīnās daudz spēcīgāk

- 6.Decembris, 2023
Apmaksātā publikācija
Laikrakstā

Novembra vidū Valmierā ciemojās bijušais labklājības ministrs Gatis Eglītis un bijušais satiksmes ministrs Tālis Linkaits no Jaunās konservatīvās partijas, lai Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu aģitācijas braucienā tiktos ar pensionāru biedrības Atvasara pārstāvēm un Valmieras uzņēmējiem.

Izvēlies stabilu darbu ar valstī visplašākajām sociālajām garantijām (1)

- 6.Novembris, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Saliedētas komandas darbs valsts aizsardzībā – šādi var raksturot profesionālo dienestu bruņotajos spēkos, kuros ikviens no jums atradīs savu vietu kādā no trijām profesijām, 35 nodarbinātības jomām, piemēram, kājnieki, jūras un gaisa operācijas, kaujas inženieri, artilērija, sakari un informācijas sistēmas, apgāde un citās jomās, un jau vairāk nekā 175 militārajām specialitātēm, kurās apmācība būs bez maksas.

Padomi tematiskām vakariņām

- 2.Novembris, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Tematiskām vakariņām nepieciešams plānojums, radošums un saskaņots dizains, lai radītu īpašu atmosfēru un piedāvātu izcilu pieredzi uzaicinātajiem viesiem. Lai veiksmīgi rīkotu tematiskas vakariņas, jums būs nepieciešama palīdzība un dažādi svarīgi galda klāšanas, noformēšanas un kopējās atmosfēras radīšanas padomi. Šeit ir pieci padomi, kā sagatavoties tematiskajām vakariņām:

Ko ņemt vērā pērkot savu pirmo auto?

- 4.Septembris, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Kad ir veiksmīgi nokārtots eksāmens un saņemta autovadītāja apliecība, tikai likumsakarīgi, ka jaunais autovadītājs vēlas piedalīties ceļu satiksmē ar savu auto. Pirmās automašīnas iegāde ir ļoti svarīgs, aizraujošs un noteikti arī atmiņā paliekošs process, tomēr, lai vēlāk nenāktos vilties, automašīna ir jāizvēlas apdomīgi.

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”

- 14.Augusts, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina devītās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Samsung veļas mašīnu priekšrocības

- 1.Augusts, 2023
Apmaksātā publikācija
Portālā

Kad runa ir par veļas mašīnu, tad tās efektivitāte un funkcionālais ērtums ir parametri, kam pievērš visvairāk uzmanību un nereti ir noteicošie veļas mašīnas izvēles pirkumā. Lai arī sadzīves tehnikas funkcionalitāte ir svarīga, tagad arī ražotāji piedāvā veļas mašīnas ar dažādām tehnoloģiskām funkcijām, kas vēl vairāk atvieglo ikdienu un padara veļas mašīnas lietošanu ērtāku un ātrāku.