Viens laimīgs cilvēks!

- 19.Jūlijs, 2024
Viesis
Laikrakstā

Ir atkal vasaras vidus, un atkal viņš, ražena auguma sirms vīrs, ir ieradies Liesmas redakcijā ar ciemakukulim pāris sau­jām paša lasītu jāņogu un upeņu plastmasas spainītī.

Lai cilvēcība nezūd

- 19.Jūlijs, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Valsts sociālās aprūpes centra «Zemgale» filiāle «Rūja» atrodas Jeru pagasta Rūjienas apvienībā, apmēram kilometru no Rūjienas. Jau pa gabalu var ieraudzīt «Rūjas» sakopto teritoriju – nopļauts  mauriņš, izveidoti skaisti apstādījumi.

Netikums, nevis slimība

- 19.Jūlijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Pēkšņais valstsvaras entuziasms «dekriminalizēt» (nesodīt par) narkotiku lietošanu ir viegli biedējošs un smagas aizdomas raisošs: Edgar Rinkēvič un Evika Siliņa, jums tiešām patlaban darba kārtībā nav nekā svarīgāka?

Top vēl viena jauna ražotne

- 19.Jūlijs, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Vidzemes industriālajā galvaspilsētā Valmierā top vēl viens jauns ražošanas objekts. Kā liecina plakāts pie iebrauktuves bijušās sviesta un siera bāzes teritorijā, šeit, Cempu ielā 2, tiek būvēta stikla šķiedras pārstrādes rūpnīca Valmierā pazīstamajam uzņēmumam SIA Culimeta Baltics. Pēc pašmāju arhitektu biroja SIA AINAS projekti jauno ražotni kopā ar nelielu administratīvo bloku ceļ vietējā būvfirma SIA R.K.C.C. Renesanse.