Katram sava Māte Latvija

- 7.Maijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Svētdien – Mātes diena. Starptautiskos svētkus svinēt pirmo reizi pasaulē aizsāka 1908. gadā ASV. Tā ir Pateicības diena – jaunas dzīvības devējai un ģimenes pavarda kūrējai vārda visplašākajā nozīmē.

Skolēni vēlas interesantu darbu

- 7.Maijs, 2021
Viesis
Laikrakstā

Vidzemes Augstskolas docētāja Agita Šmitiņa ir karjeras konsultante ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi konsultēšanas jomā. Viņa skaidro, ka, mainoties darba tirgum, mainās arī jauniešu interese par studijām.

Lāzergravēšana – maģisks pasākums

- 7.Maijs, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

MĀRTIŅŠ JIRGENSONS nodarbojas ar lāzergravēšanu tepat Valmierā. Lai gan dažāda veida gravējumi mūsdienās ir bieži sastopami, viņš izceļas ar to, ka gravē uz pilnīgi visa, kas vien ienāk prātā, piemēram, uz ābola, uz stikla, uz platēm un citiem priekšmetiem, kā arī gravē uz dažādiem materiāliem cilvēka fotografētus attēlus. 

Sumināti Burtnieku novada uzņēmēji

- 7.Maijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai atpazītu un godinātu Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot un veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību, jau astoto gadu notika Burtnieku novada pašvaldības organizētais konkurss Burtnieku novada uzņēmēju gada balva.  Konkursā tika saņemti 20 pieteikumi, un 30. aprīlī laureāti 9 nominācijās saņēma atzinības un balvas.

Pret konkurentiem – uzvara un zaudējums

- 7.Maijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Divas svarīgas spēles Latvijas Optibet futbola virslīgā aizvadījuši Valmiera FC futbolisti – vispirms 30. aprīlī uzvarot pēdējo gadu valsts čempionus Riga FC, bet pēc tam 4. maijā ar 0:1 piekāpjoties Rīgas Futbola skolas (RFS) sastāvam. Abas spēles notika Vidzemes Olimpiskā centra stadionā. 

"Rubenei" – cik spēļu, tik uzvaru

- 7.Maijs, 2021
Sports
Laikrakstā

1. maijā notikušajā ELVI florbola līgas sievietēm spēlē Kocēnu Rubene savā laukumā ar 12:2 sagrāva Līgatni, rezultatīvākā uzvarētāju rindās ar piecām piespēlēm bija Laura Gaugere.