Vai būs pirmais cietumnieks?

- 16.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Otrdien sīks prieciņš bija tiem, kuri Latvijā sašutuši par obligātā iepirkuma komponentes jeb OIK klātbūtni elektroenerģijas tēriņos. Tukumā Zemgales rajona (pirmās instances) tiesa par OIK izkrāpšanu 3 gadu cietumsodu piesprieda SIA Tukums HD valdes loceklim Jānim Tenbergam. 

Naudu tērēt vai krāt?

- 16.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Vakardien, kad veikalā stāvēju rindā pie kases, gribot negribot dzirdēju sarunu, kurā divas sievietes apsprieda, kas ir nauda un kā viņas ar to rīkojas. Vienai sievietei tā esot tikai iztikas un savu vēlmju apmierināšanas līdzeklis. Otrai tā esot ļoti svarīga, jo viņa to tērējot ļoti apdomīgi un krājot īpašām lietām, par kurām jau sen esot sapņojusi. 

Dārza svētki Sēļu muižā

- 16.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Dārza svētkus nevar iedomāties bez tirdziņa. Amatnieki rādīja, ko satapinājuši pa ziemu, pa pavasari. Velga, kas taisa dažādas rotas no pērlēm, stāsta: «Es agrāk Rīgā dzīvoju, tad sapirku dažādās pērļotavās. Tagad man   materiāla rezerves ir, par to nevar sūdzēties.

BMX kluba "Tālava" sportisti sezonu sāk Igaunijā

- 16.Jūlijs, 2020
Sports
Laikrakstā

Mūsu ziemeļu kaimiņvalstī aktīvi sākusies BMX jaunā sezona, Igaunijā Tartu trasē jau aizvadītas BMX atklātā čempionāta pirmā posma sacensības. Tajās labus rezultātus uzrādīja BMX kluba Tālava sportisti, spējot izcīnīt vietas godalgoto trijniekā.

Labs cilvēks prezidents

- 15.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas Republikas prezidents Egils Levits ir aizvadījis amatā pirmo pilno gadu, un secinājums par viņa darbību šajā laika posmā visbiežāk ir, ka no Valsts prezidenta, kurš šobrīd pavadījis amatā jau ceturto (vai astoto, ja tiks ievēlēts atkārtoti) daļu no prezidentūras termiņa, tika gaidīts daudz vairāk.

Bezatbildīga žurnālista pārdomas

- 15.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Jāteic, ka 2020. gads pavisam negaidot izrādījies mums visiem īpašs. Par to redakcijā manā darba vietā uzskatāmi atgādina virs sienas kalendāra piekārtā metinātāja maska. Rūpējoties par saviem darbiniekiem, Liesmas izdevējsabiedrība Imanta INFO jau pirmajās pandēmijas nedēļās šādus individuālās aizsardzības līdzekļus sagādāja katram no mūsu redakcijas cilvēkiem.

100 jaunas brīdinājuma zīmes

- 15.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību drošai dzelzceļa šķērsošanai, tādējādi pasargājot savu veselību un dzīvību, valsts akciju sabiedrība Latvijas dzelzceļš izveidojusi 100 tumsā spīdošas grafiskas zīmes pie dzelzceļa gājēju pārejām visā Latvijā ar brīdinājumu – Neesi pārbrauktuve. Nopauzē!