Mīcīsim šos ministrus

- 22.Oktobris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Papildus mājsēdei un citiem liegumiem derētu vēl viens – līdz 15. novembrim aizliegt visiem un ikvienam meklēt vainīgos. Vēl labāk – līdz jaunajam gadam. Tikai kā mēs varētu to dabūt gatavu?

Mājās bērni raud

- 22.Oktobris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Vidējā meita rāda deju solīšus, ko mēneša laikā paspējusi iemācīties pie skolotājas Līgas, bet lielākā prasa, kad varēs iet pie Laimdotas uz māliem...

Viens klikšķis līdz vakcīnai

- 22.Oktobris, 2021
Viesis
Laikrakstā

«Vakcīna nav ceļa biļete uz nemirstību, bet vakcinēšanās pret Covid-19 pašlaik ir pati svarīgākā,» uzsver Vidzemes slimnīcas infektoloģe, Terapijas 2 nodaļas vadītāja, ģimenes ārste ANNA MIRONOVSKA. Viņa zina, ka arī šo ziemu strādās ārkārtējos apstākļos, glābjot cilvēku dzīvību un dzīves kvalitāti. Viņa turpinās būt klāt arī pacientu nāves brīdī.

Valmieras pusē vakcinējas aktīvi

- 22.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopumā Valmieras novada teritorijā ir 34 vakcinācijas kabineti. Uz vakcināciju pret Covid-19 var pieteikties ikviens SIA «Vidzemes slimnīcā», kas ir arī Valmieras Vakcinācijas centrs (Jumaras iela 195), un Valmieras Veselības centrā (Bastiona iela 24 un Diakonāta iela 6), savukārt ģimenes ārstu praksēs – tikai viņu pacienti. "Liesma" devās noskaidrot, kā ar vakcinēšanos veicas Valmieras novadā un ko par to domā cilvēki, kas dodas vakcinēties. 

Pa mazam solītim uz zaļo dzīvesveidu

- 22.Oktobris, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Daudzi cilvēki mūsdienās saprot, cik svarīgi ir ievērot zaļu, ilgtspējīgu dzīvesveidu, lai celtu gan savas dzīves kvalitāti, gan arī pasargātu apkārtējo vidi, un piekrīt tam, ka kaut kas ir jāmaina, taču uzskata, ka tam tāpat nav jēgas.

Zīmolam "Rada Zita" – «Novada Garšas» zelts, sudrabs un bronza

- 22.Oktobris, 2021
Mājā un sētā
Laikrakstā

Jau rakstījām, ka valmierietei, mājražotājai ZITAI PETRUSEVIČAI pārtikas produktu konkursā «Novada Garša» sanācis īsts triumfa gājiens. Pirmo reizi, saņemot dūšu un nosūtot savu produkciju starptautiskās žūrijas vērtējumam, iegūta tik augsta atzinība. Ir pamatots iemesls pastāstīt plašāk par veiksmi, tādēļ «Liesma» pieteicās ciemos.

ENBL pieredze: cerība pret bezcerību

- 22.Oktobris, 2021
Sports
Laikrakstā

Otrdien un trešdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolistiem bija iespēja pirmoreiz komandas vēsturē gūt starptautisku pieredzi ārpus Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas turnīra, jo Valmierā divas dienas risinājās pirmais Eiropas Ziemeļu basketbola līgas jeb ENBL sabraukums četrām komandām.