Inguna Birzniece

Stīgu parādei izskanot

5.Marts, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Februārim noslēdzoties, izskanējis arī Valmieras Mūzikas skolas stīgu nodaļas pēdējais – absolventu – koncerts. Šim mēnesim tiešām bija dots ļoti trāpīgs nosaukums – stīgu parāde, jo katrs interesents četros apjomīgos koncertos varēja gūt izsmeļošu priekšstatu par bērnu muzikālo apmācību stīgu instrumentu spēles jomā no pirmklasnieka līdz nobriedušam māksliniekam.

Lietuviešu un valmieriešu kopīgajā koncertā

26.Aprīlis, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Saulainā 20. aprīļa pusdienlaikā pie mums, Valmieras Mūzikas skolas stīgu instrumentu spēles pedagogiem un audzēkņiem, apciemot un ar savu spēles prasmi iepriecināt ieradās draugi no Lietuvas — Ukmerģes Mākslu skolas ar direktoru Egidiju Petriku priekšgalā. Tā bija atbildes vizīte mūsu stīgu orķestra ciemu reizei Ukmerģē pirms gada. Lietuviešu bērniem jauki tika apvienots patīkamais ar lietderīgo, jo pa ceļam tika iepazīta Vecrīga un, protams, mūsu skaistās Mūzikas skolas telpas.

Stīgu mūzika gada nogalē

20.Decembris, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras Mūzikas skolā gada nogale pārpilna mūzikas. Klausītāju kupli apmeklēta bija arī vienmēr viesmīlīgās 5. vidusskolas zāle, kur savu prasmi 12. decembra vakarā demonstrēja ped. Maijas Ozolas un Daces Zariņas vadītie stīgu orķestri. Šoreiz kā īpašie viesi koncertu kuplināja arī ped. Marikas Rolmanes diriģētie mazie kora klases dziedātāji.

Saulē, lietū — Latgalē

20.Jūnijs, 2014
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Saulīte mijās ar lietus mākoņiem, bet absolūti saulainā noskaņā mēs — Valmieras Mūzikas skolas pedagogi, kora klases audzēkņi un viņu atbalstītāji — veselu dienu pavadījām zilo ezeru zemē Latgalē. Kā gluži pamatoti uzsvēra ekskursijas organizētāja Irēna Zelča, pasaule jāsāk iepazīt, vispirms izzinot savu tēvzemi.

Stīgu dziesma dvēselei

27.Oktobris, 2010
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Savu svētku jubilejas koncertu ar prieku un aktīvu gatavošanos gaidām arī mēs — 37 vijoles un 6 čella klases audzēkņi, kā arī, protams, viņu pedagoģes — kādreizējās Valmieras mūzikas skolas absolventes — Inguna Birzniece, Maija Ozola, Dace Zariņa un Irina Pupiņa.