Ilze Rūtenberga-Bērziņa

Noskaidroti konkursa «Laukiem būt!» uzvarētāji

9.Marts, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Populārajā  konkursā «Laukiem būt!», ko jau devīto gadu organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), šogad galvenās balvas ieguvušas biznesa idejas par cidoniju audzēšanu un pārstrādi, bērnu grāmatu veidošanu un daudzfunkcionāla rotaļu dīvāna radīšanu.

LLKC pieņem pieteikumus GLOBALG.A.P. sertifikācijai

12.Jūnijs, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Jau vairāk nekā 200000 ražotāju visā pasaulē izmanto starptautisko sertifikātu GLOBALG.A.P., kas apliecina drošas un nekaitīgas pārtikas ražošanu. Nu šī sertifikāta saņemšanai var pieteikties arī interesenti no mūsu valsts, jo Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) jau apmācījis pirmos 13 konsultantus, kuri varēs veikt sertifikāciju saimniecībās.

«Laukiem būt!» pusfinālā – aizrautība, pārliecība un degsme

27.Februāris, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Ar smiekliem, krietnu satraukumu un prieku par izdošanos ir noslēdzies populārā konkursa «Laukiem būt!» pusfināls. Konkursu jau septīto gadu rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC). Tādējādi konkursa finālā marta beigās par naudas balvu sava biznesa idejas īstenošanai sacentīsies 16 jaunieši četrās dažādās kategorijās.

Aicina jauniešus ķerties pie biznesa

9.Augusts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai īstenotu savas biznesa ieceres, ikviens 18 līdz 40 gadus vecs jaunietis aicināts pieteikties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pasākumam «Laukiem būt!», kura ietvaros plānota informatīvā diena, mācības un noslēdzošs biznesa ideju konkurss.

Laputis nav draugi

29.Jūnijs, 2017
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Laputu apkarošanai dārzkopim amatierim ķīmiski līdzekļi nav īsti pieejami. Tādēļ LLKC vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils apkopojis praktiskus padomus šo kaitēkļu iznīdēšanai.

Uz biznesa skatuves — konkursa Laukiem būt! uzvarētāji

19.Aprīlis, 2017
Ekonomika
Laikrakstā

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) tradicionālā konkursa «Laukiem būt!» finālistiem šogad bija sagādāts pārsteigums — savas biznesa idejas 15 labākie jaunieši no visas Latvijas aizstāvēja Jelgavas Studentu teātrī. Un, gluži kā jau teātrī, ieceru aizstāvēšana notika trīs cēlienos.

Šodien laukos labāko vidū Sabīne Rumba

16.Novembris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Neskaitāmi radošas pieejas caurvīti rakstu un zīmēšanas darbi, klasēs un ģimenēs izdiskutēti, no jauna atklāti fakti par Latvijas laukiem un tajos rodamajām bagātībām. Tas viss deviņu mēnešu garumā virmoja daudzās skolās un ģimenēs, kuras aktīvi iesaistījās Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotajā konkursā «Šodien laukos».