Pavārus aicina piedalīties akcijā «Ceļam galdā vietējo!»

- 21.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai noskaidrotu, vai un kādus vietējos produktus izmanto reģionu ēdināšanas iestādēs, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais pasākums «Novada Garša» izsludina akciju reģionu šefpavāriem un arī godu saimniecēm – «Ceļam galdā vietējo!». 

Akcijā, kas no 20. jūlija līdz 2. oktobrim norisināsies «Novada Garšas» oficiālajā Facebook vietnē www.facebook.com/novadagarsa, var piedalīties jebkurš pavārs vai saimniece no ēdināšanas uzņēmuma, kas ikdienā piedāvā ēdināšanas pakalpojumus. Kopumā akcijā varēs piedalīties 16 dalībnieki – četri no katra Latvijas novada.

Svetlana Riškova, Latvijas Pavāru kluba prezidente: «Ar šo akciju vēlamies iedrošināt Latvijas zemniekus piedāvāt ēdinātājiem savu produkciju, uzlabot tās kvalitāti, jo līdz šim valstī zināmie šefpavāri vietējās izejvielas izmantoja salīdzinoši reti. Šis tiešām ir labākais laiks, lai atbalstītu vietējos uzņēmējus, savedot kopā pavārus un zemniekus. Tādēļ aicinu ikvienu pavāru piedalīties šajā akcijā un sadarboties ar Latvijas zemniekiem.»  


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru