Noskaidroti konkursa «Laukiem būt!» uzvarētāji

- 9.Marts, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Populārajā  konkursā «Laukiem būt!», ko jau devīto gadu organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), šogad galvenās balvas ieguvušas biznesa idejas par cidoniju audzēšanu un pārstrādi, bērnu grāmatu veidošanu un daudzfunkcionāla rotaļu dīvāna radīšanu.

No kopumā 59 biznesa idejām, kas tika pieteiktas konkursā «Laukiem būt!», finālā iekļuva 18 idejas lauksaimniecības un pārstrādes, nelauksaimniecības – pakalpojumu, kā arī ražošanas kategorijā. Attālinātajā finālā idejas vērtēja žūrija, kas nebija iepazinusies ar jauniešu iepriekš iesniegtajiem biznesa plāniem. Tādējādi atvēlētajās septiņās uzstāšanās minūtēs katram finālistam nācās sevi pierādīt un parādīt maksimāli labi.

Jau otro gadu konkursa dalībniekus vērtēja arī Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Grasbergs: «Konkursantu sniegums aug ar katru gadu – hobiji pāraug tiešām  biznesos. Var just, ka visas biznesa idejas nāk no sirds, tādēļ jauniešiem vēlu – esiet laimīgi tajā, ko darāt! Ja neizdevās cerētais šajā konkursā, izmantojiet Altum un Lauku atbalsta dienesta sniegtās iespējas. Galvenais – nepadodieties!»

KONKURSA EKRĀNUZŅĒMUMS. Šogad visas «Laukiem būt!» aktivitātes, ieskaitot finālu, notika attālināti, tādēļ arī izpalika fināla uzvarētāju vienotas klātienes bildes. Toties ir noslēguma pasākuma ekrānbilde.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru