Vērtīgas balvas konkursā Šodien laukos

- 11.Februāris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai vairotu skolēnu izpratni par dzīvi, darbu un dabu valsts lauku teritorijās, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) izsludina konkursu skolu jauniešiem «Šodien laukos».

Konkurss ilgs deviņus mēnešus. Skolēni aicināti izzināt lauku, ūdeņu un mežu vidi, iepazīties ar laukos strādājošiem cilvēkiem, uzzināt vairāk par profesijām, kas noderīgas lauku darbos, kā arī izstrādāt interesantus maršrutus piedzīvojumiem dabā, fotografēt, filmēt, zīmēt un citādi radoši izpausties.

Baiba Bērziņa, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja: «Konkurss norisināsies sociālajos tīklos www.draugiem.lv/sodienlaukos un www.facebook.com/sodienlaukos, kur katru mēnesi tiks publicēta informācija par mēneša tēmu un izsludināts ikmēneša konkurss. Piedaloties ikmēneša konkursos, skolēni ne tikai iegūs jaunas zināšanas, bet arī sakrās punktus, lai cīnītos par lieliskām balvām — 5 planšetdatoriem un klases ekskursiju 1000 eiro vērtībā.»

Konkursā var piedalīties 12 līdz 16 gadus veci jaunieši, kuri mācās 6. — 9. klasē, kā individuāli, tā kopā ar klasi vai interešu izglītības kolektīvu.

Plašāka informācija par konkursu mājaslapā http://laukutikls.lv/nozares/uznemejdarbiba/raksti/konkurss-sodien-laukos un konkursa sociālo tīklu lapās.

Papildu jautājumus var uzdot, rakstot uz e-pastu sodienlaukos@llkc.lv.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru