Anita Martinsone

Galda hokejs – neklātienē un klātienē

16.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vispirms Valmierā, Stacijas ielā 26, biedrības «Kristīgais žēlsirdības centrs» Dienas centra telpā, kur 2008. gada 5. janvārī notika pirmais galda hokeja turnīrs, sarunājos ar abiem aizrautīgajiem galda hokeja treneriem Jāni Rektiņu un Sandi Krastu. Viņi pastāstīja: «Šogad mūsu plānos savas korekcijas ieviesa Covid izraisītie ierobežojumi un drošības pasākumi.

Senioriem jau piegādātas 826 ēdienu porcijas

9.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Biedrība «Kristīgais žēlsirdības centrs» (KŽC) joprojām īsteno projektu «Siltas maltītes piegāde mājās Valmieras senioriem». Sākotnēji piegādes plānoja 15 senioriem, bet pašlaik to skaits ir pieaudzis jau līdz 25. Līdz šim viņiem jau ir piegādātas 826 ēdienu porcijas. 

Ar atvērtām sirdīm un gaišām domām

28.Augusts, 2020
Viesis
Laikrakstā

«DIEVA BEZGALĪGĀS ŽĒLASTĪBAS DURVIS» – tāds svētīgs uzraksts uz Valmieras katoļu Dievnama durvīm mani aicināja tās godbijībā atvērt un tur ieiet, lai satiktu vienu no Valmieras katoļu draudzes kalpotājām – AUSMU BENUŠI. 

Viens vienīgs piedzīvojums

7.Augusts, 2020
Viesis
Laikrakstā

MĀRCIS BOGDANOVS. Daudziem valmieriešiem pazīstams gan kā sportists, gan arī kā ļoti muzikāls un visādi citādi daudzpusīgs gados jauns cilvēks, kurš pats par sevi saka: «Esmu atraktīvs, jo patīk dažādas trakulības, izdarot daudz ko oriģinālu, ko nevar citi. Cenšos visu paveikt citādāk, nekā to parasti izdara mani līdzcilvēki.»

Priecīgi cerībā, pacietīgi bēdās, izturīgi lūgšanās

7.Augusts, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Šodien, 7. augustā, no Valmieras autoostas, vispirms ar sabiedrisko transportu nokļūstot līdz Balviem, savu svētceļojumu 119 kilometru garumā uz Aglonu – Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem sāk Valmieras katoļu draudzes grupa.

15. augusts ir Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki, ko svin par godu Jaunavai Marijai – Jēzus Kristus mātei.

Nepadoties – un tik uz priekšu!

15.Maijs, 2020
Viesis
Laikrakstā

Valmieriete LINDA KALNIŅA ir biedrības «Kristīgais žēlsirdības centrs» lietvedības sekretāre. Pie saviem pienākumiem ķērusies ar lielu atdevi, kā tāds ideju ģenerators, kas arvien domā un redz biedrības darāmo krietni uz priekšu.

Jauns pienākums un arī liela atbildība (1)

31.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

LELB Valmieras Svētā Sīmaņa draudzē Aldis Bērziņš un viņa sieva Maija Bērziņa ienāca pirms sešiem gadiem. Redzot Alda organizatora prasmes un pamatīgumu jebkuru iesāktu darbu perfekti paveikt no a līdz z, bija tikai likumsakarīgi, ka viņu drīz vien ievēlēja draudzes padomē.

Visu mūžu: dzīvo un mācies (10)

7.Februāris, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Valmierieti IRĒNU KIĻUPI daudzi cieņpilni uzrunā: «Skolotāj!» Izrādās, ka tam ir pamatots iemesls, jo aiz vārda Skolotāja ir 52 darba gadi matemātikas skolotājas profesijā, un vēl tagad, savos 80 dzīves gados, viņa ik pa laikam labprāt sniedz individuālu palīdzību matemātikā kādam skolnieciņam. Bet šis raksts būs ne tik daudz par matemātiku, kā par skolotājas otru aizrautību – rokdarbiem.

Jau septītais Valmieras čempionāts galda hokejā

7.Februāris, 2020
Sports
Laikrakstā

Pārgaujas sākumskolā 1. februārī notika Valmieras septītais čempionāts galda hokejā, kas šoreiz izcēlās ar kuplu dalībnieku skaitu. Spēkiem mērojās 25 dažāda vecuma spēļu dalībnieki, jaunākajam bija tikai 7 gadi.

Būt par sāli un gaismu

20.Decembris, 2019
Viesis
Laikrakstā

Šogad 14. augustā – Svētā Meinarda dienā – Rīgas Domā ordinēja LELB jaunos mācītājus. Arī EDGARU GRAUDIŅU, kas kopš septembra Svētā Bērtuļa draudzē Rūjienā, kā arī Staiceles un Mazsalacas draudzēs kalpo par palīgmācītāju.

Uz pozitīvas nots

20.Septembris, 2019
Viesis
Laikrakstā

Piekritīsiet, ka ir starp mums cilvēki, kuriem negribas tā vienkārši paiet garām. Valmierā Stacijas ielas 13. mājas iedzīvotāji vēlējās «Liesmā» dalīties cieņpilnā apbrīnā par savu kaimiņu – vienu no šī daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem PĒTERI EGLĪTI. Viņam 24. septembrī būs 90!

Pasaule ar rakstiem un krāsām

16.Augusts, 2019
Dzīvesstils
Laikrakstā

Iepazīsimies: DZINTRA SENKĀNE! Šis būs stāsts par viņas vaļasprieku – adīšanu. Viņas cimdi un zeķes kā Latvijas vizītkarte ir iepriecinājuši to valkātājus Vācijā, Somijā, Kanādā, ASV, Francijā, Norvēģijā un pat tālajā Austrālijā. Tur, kur mīt latvieši, tur arī dāvanā no dzimtenes ir pierasts saņemt latviskiem rakstiem rotātos cimdus un zeķes.

Esam vienoti Jēzū Kristū

14.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Atkal klāt ir 15. augusts – Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki. Tie ir vieni no galvenajiem katoļu baznīcas svētkiem, ko svin par godu Jaunavai Marijai – Jēzus Kristus Mātei.

Ja spēlē, tad ar sirdi

9.Augusts, 2019
Viesis
Laikrakstā

Svētdien, 11. augustā, Sv. Sīmaņa draudzes dievkalpojumā pie iemīļotajām Ladegasta ērģelēm (būvētas 1886. gadā!) savā apaļajā dzīves jubilejā 2734. reizi Dievam par godu un ļaudīm par  prieku spēlēs draudzes apbrīnojamais ērģelnieks LEONS ĀĶERIS.