Senioriem jau piegādātas 826 ēdienu porcijas

- 9.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Biedrība «Kristīgais žēlsirdības centrs» (KŽC) joprojām īsteno projektu «Siltas maltītes piegāde mājās Valmieras senioriem». Sākotnēji piegādes plānoja 15 senioriem, bet pašlaik to skaits ir pieaudzis jau līdz 25. Līdz šim viņiem jau ir piegādātas 826 ēdienu porcijas. 

Par to, kā tas iespējams un kas notiks, projektam beidzoties, «Liesmai» nesen pastāstīja KŽC valdes priekšsēdētāja GAIDA PEVKO un brīvprātīgā lietvede LINDA NORIŅA. 

«Sākums šai labdarībai bija KŽC uzvara ideju konkursā «Ziedotāju aplis», kurā šā gada sākumā mēs piedalījāmies ar projekta «Siltas maltītes piegāde mājā Valmieras senioriem» pieteikumu. Konkursā bijām trīs pretendenti: Valmieras regbija klubs, Valmieras vasaras teātra festivāla rīkotāji un mēs. Katrs prezentēja un aizstāvēja savu ideju ar mērķi tās īstenošanai savākt ziedojumus no Valmieras uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Mūsu projekts guva ievērību, tam tika uzvara, un ieceres realizācijai mums piešķīra 2000 eiro.

KŽC aicinājām pieteikties tos Valmieras seniorus, kuriem ir grūtības pašiem aiziet uz veikalu. Paldies arī samariešu kustības aprūpētājām, kas ziņoja par saviem aprūpējamiem, kuriem būtu nepieciešamas siltas maltītes vismaz dažas reizes nedēļā. 

AR MĪLESTĪBU. Tieši tā pusdienas senioriem gatavo biedrības zupas virtuves pavāre Ineta Heinberga (no kreisās) un tās pa mājām izvadā Mārcis Bogdanovs. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru