Arī Valmierā – «Kopienas ledusskapis»

- 24.Februāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar biedrības «Kristīgais žēlsirdības centrs» valdes priekšsēdētāju GAIDU PEVKO tiekamies Valmierā, Stacijas ielā 26, jo šajā ēkā ir uzradies kāds ievērības cienīgs jaunums – «Kopienas ledusskapis». Par tā darbības principu un sūtību plašāk stāsta Gaida: 

«Zināms, ka ideja par labdarībai veltītu ledusskapi ir dzimusi Francijā. Nu tā atnākusi arī līdz Latvijai, jo Liepājā četras uzņēmīgas jaunietes, virzot šo iniciatīvu tālāk, atrada domubiedrus, tādēļ šādi labdarības ledusskapji nu jau ir izvietoti Ķekavā, Rīgā, Jelgavā, tagad Valmierā un drīzumā būs arī Cēsīs.

Iniciatīva ir radusies, lai saprātīgāk izlietotu un taupītu pārtikas produktus, lai samazinātos atkritumos izmestie apjomi un lai, daloties ar pārtiku, palīdzētu saviem līdzcilvēkiem, kuriem tieši tajā brīdī kaut kas ir ļoti nepieciešams maltītei.

Kad padzirdējām par Liepājā notiekošo, arī mēs sazinājāmies ar idejas tālākvirzītājām liepājniecēm. Viņas arī Valmierai piedāvāja šo iespēju. Ir kāda firma, kas ledusskapjus pieved klāt tiem, kas iesaistās un atbalsta iniciatīvu.

KOPIENAS LEDUSSKAPIS. Gaida Pevko, rādot ar dažādiem pārtikas produktiem pildīto skapi, uzsver, ka vispieprasītākā esot maize. A. Martinsones foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru