Spēle, kas daudziem var nepatikt

- 4.Jūlijs, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Gudri politiķi, varas vīri un saimniekotāji jau sen zina, ka bieži vien to, ko nevar panākt ar visstingrāko likuma bardzību, pieprasīšanu un pat sodīšanu, reizēm var dabūt cauri ar citiem, varbūt pat ne pārāk nopietniem, bet uz cilvēku azartu un citām vājībām trāpīgi mērķētiem paņēmieniem.

Kā tāds tiešs mērķējums mūsu domāšanā un pat zemapziņā jāvērtē arī valstī kopš 1. jūlija izsludinātā čeku loterija. Tās dalībniekiem no Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja par pirkumiem, pakalpojumiem, vai citiem darījumiem vismaz 5 eiro vērtībā saņemtie čeki, kvītis vai biļetes vien jāreģistrē interneta vietnē www.cekuloterija.lv (nākotnē šāda iespēja būšot arī ar mobilajām aplikācijām) un jāgaida, varbūt jau kārtējā mēneša izlozē izdosies tikt ja ne pie 10000, tad vismaz 50 eiro. Katru mēnesi būs iespējams piedalīties arī padziļinātas sadarbības programmas dalībnieku sarūpēto papildu balvu izlozē.

Loterijā reģistrētie čeki, kvītis vai biļetes būs gan jāsaglabā, lai laimesta gadījumā tos uzrādītu. Cītīgākajiem jaunās loterijas dalībniekiem, lai visus mēnesī savāktos čekus nepazaudētu, lielā vinnesta gaidās, iespējams, būs pat jāpatērējas avansā un čeku glabāšanai īpašs, paliels maks jāiegādājas (arī čeku par tā pirkšanu var taču loterijai reģistrēt).

Psihologi un pedagogi, kuri labi zina, kā veidojas dažādas azartspēļu atkarības, laikam gan pacels balsis pret to, ka šajā čeku loterijā var piedalīties arī bērni (viņu reģistrētie čeki gan nedrīkst būt par alkoholisko dzērienu, tabakas izstrādājumu un enerģijas dzērienu pirkumiem).


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru