NEPLP – «es nevaru šeit palikt»?

- 7.Aprīlis, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas Televīzijas vadībai izraudzītie cilvēki izraisa arvien vairāk protestu – līdz pat sakaitināta Gundara Rēdera asam paziņojumam tiešajā ēterā. Rodas iespaids, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome tīšām veica šādu ēverģēlību – vēl neafišētu, bet pašas apjaustu jurģu gaidās.

Par LTV valdes priekšsēdētāju ar NEPLP lēmumu tika iecelts zāļu ražotāja Olainfarm mārketinga tirgus datu analītiķis Einārs Giels, kurš nekad nav vadījis lielu saimniecisko struktūru. Līdz šim brīvo valdes locekļa amatu ieņems pēdējos Dziesmu svētkus organizējusī izpilddirektore Eva Juhņēviča. (Manuprāt, par šo viņas – protams, ne vienpersonisko – veikumu amats tiešām ir pelnīts.) Jaunajiem Zaķusalas priekšniekiem pilnībā nav darba pieredzes TV un masu medijos vispār.

Kamēr citi vienkārši pauž savu sašutumu par tik dīvainu izvēli, Jaunā Vienotība ir paziņojusi, ka tā sarīkotajā pretendentu konkursā redz likuma pārkāpumu. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns, arī izteicis savas partijas neapmierinātību, gan sola vēl tikai lemt par NEPLP rīcības likumību. Taču Saeimai nav tiesību iejaukties padomes rīcībā un tās lēmumos.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru