Ginta Riekstiņa

Ginta Riekstiņa

Māksliniece, kas zīmē ceļojumu piezīmes

16.Aprīlis, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras integrētajā bibliotēkā līdz 4. jūnijam skatāma mākslinieces, patlaban rāmavietes Ligitas Caunes akvareļu izstāde «Ceļojuma piezīmes». Liesma pēc izstādes apmeklēšanas sarunājās ar mākslinieci telefonsarunā.

Sāk vakcinēt arī pedagogus

15.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmdien, 12. aprīlī, stājās spēkā veselības ministra rīkojums, kas paredz pret Covid-19 sākt vakcinēt pirmsskolas, speciālās izglītības iestāžu un 1. – 6. klašu pedagogus un darbiniekus, kuri, veicot darba pienākumus, nonāk ciešā saskarē ar bērniem, kā arī citus pedagogus, kuri atsāk darbu klātienē.

Mīlestības kamols

9.Aprīlis, 2021
Viesis
Laikrakstā

Tā par savu ģimeni saka LIEGA FRĪDVALDE, kas kopā ar ģimeni dzīvo Valmierā, Burkānciemā. Trīs no ģimenes locekļiem ir aktīvi asins donori jau vairākus gadus. Liesma devās ciemos, lai iepazītos un aprunātos ar viņiem. 

Gluži kā svētku dienā!

9.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopš trešdienas, 7. aprīļa, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, klātienes tirdzniecību vairs neierobežo preču saraksti un strādāt var visi veikali, kuriem ir atsevišķa ieeja un kuri neatrodas tirdzniecības centrā, kura tirdzniecības platība ir lielāka par 7000 kvadrātmetriem. 

Radoša jauniete

8.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

SANDIJAI RUMBAI ir trīspadsmit gadi, viņa dzīvo Dauguļos un mācās Kocēnu pamatskolā septītajā klasē. Liesma ar viņu aprunājās telefonsarunā. 

Vika pasaku parkam – 15

8.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par godu darbības jubilejai ar Kocēnu novada pašvaldības atbalstu parks papildināts ar jaunu un iespaidīgu Nesa un Nesijas skulptūru, kas tapusi, iedvesmojoties no pirmā aprīļa jubilāra – rakstnieka Vika (Viktora Kalniņa) – sarakstītās pasakas «Zemūdens bara lielā diena». 

Veselība ir vislielākā bagātība!

7.Aprīlis, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Ik gadu 7. aprīlī – dienā, kad 1948. gadā tika dibināta Pasaules Veselības organizācija, tiek atzīmēta Pasaules Veselības diena. Tās mērķis – atgādināt cilvēkiem par vienu no lielākajiem dārgumiem, kas mums uzticēts – veselību, aktualizēt iedzīvotāju tiesības saņemt veselības aprūpes pakalpojumus un uzsvērt viņu pienākumu rūpēties un būt atbildīgiem par savu veselību.

Valgas – Valkas projekta izstrāde

7.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ceturtdien, 25. martā, Valkas novada domes vadība un speciālisti kopīgi ar Valgas pagasta arhitektu Jirži Tinteru tikās ar SIA «BM Projekts» pārstāvjiem, lai pārrunātu būvprojekta «Valgas – Valkas dvīņu pilsētu kopējās atpūtas zonas atjaunošana un attīstīšana» izstrādi.

Parakstīts nomas līgums

7.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 19. martā, starp Valkas novada domi un mēbeļu produktu ražošanas uzņēmumu SIA «WEGA» tika noslēgts nekustamā īpašuma nomas līgums par ražošanas ēku un teritoriju «Zaļkalni» Kārķu pagastā.  Objekts tiek iznomāts mēbeļu un interjera produktu ražošanas un montāžas ražotnes vajadzībām.

Smaidīs, lai cik slikta diena bijusi

26.Marts, 2021
Viesis
Laikrakstā

GATIS AKŪLOVS dzimis, audzis un joprojām dzīvo Rubenē, patlaban strādā Kocēnu pašvaldībā par kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītāju. Liesma ar Gati sarunājās klātienē. 

Grāmatu varoņu dzīves pamācības

25.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Diemžēl tā ir, ka daudzi cilvēki, izdzirdot vārdu  attālināti,  jūtas dusmīgi vai skumji atkarībā no tā, kādā kontekstā šo vārdu izmanto. 

Pavasara pieturvieta

25.Marts, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Piektdien, 19. martā, Valmieras Kultūras centra priekšā ikviens garāmgājējs varēja izbaudīt kustības, mākslas un mūzikas skaņas pieturvietu «Laiks krāsām!». 

Noslēdzies foto projekts

23.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 19. martā, Valmierā, stāvlaukumā pie bijušās centra katlumājas, norisinājās pēdējā fotografēšanās pieturvieta pasaules lielākajam cilvēku foto projektam «INSIDE OUT». Daloties ar savu foto portretu, cilvēki apliecināja, ka ikvienam ir iespēja padarīt labāku to vietu, kur dzīvojam.

Strādā no mājām ar prieku!

18.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Kopš 16. marta valsts pārvaldē, pašvaldībās un privātajā sektorā nodarbinātajiem jāstrādā attālināti, tā pagājušajā nedēļā lēma Ministru kabinets. Šī prasība neattiecas uz ražošanas nozari un citiem darbiem, ko objektīvi nevar veikt attālināti. 

Kustība rada enerģiju

17.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Otrdien, 23. martā, atsāksies bezmaksas vingrošanas nodarbības Valkā, kas tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta «Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā» pasākuma «Fiziskas aktivitātes sēdoša darba darītājiem» ietvaros. Liesma sazinājās ar šo nodarbību vadītāju, valcēnieti ANCI ANDRĒJEVU-EMPELI, lai iepazītos ar viņu un uzzinātu arī sīkāku informāciju par šīm nodarbībām.