Ginta Riekstiņa

Ginta Riekstiņa

Krekls ar Valmieras dzimšanas dienas motīvu

23.Jūlijs, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Valmieras dzimšanas dienas svētku nedēļā, no 19. līdz 24. jūlijam, koprades darbnīca DARE (Purva ielā 12) aicina ikvienu izveidot savu svētku apdruku ar dzimšanas dienas motīvu «Valmiera: Tava svētku pietura» bez maksas. Liesma devās uz DARI un satika divus cilvēkus, kas tobrīd apdrukāja savus kreklus.

Ieskats Mini Zoo «Mežiņi»

20.Jūlijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

20. jūnijā Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos godināja Kocēnu novada uzņēmējus, pasniedzot «Kocēnu novada uzņēmēju gada balvu 2020». Liesma devās uz Kocēnu novada Dikļu pagastu apciemot nominācijas «Gada tūrisma uzņēmējs» uzvarētāju – Mini Zoo «Mežiņi» saimnieci INGUNU VALDMANI.

Pusaudžu resursu centrs

15.Jūlijs, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Kopš 1. jūlija, pateicoties Veselības ministrijas finansējumam, darbu ir uzsākusi  SIA Bērnu un pusaudžu resursu centra (PRC) reģionālā filiāle Valmierā, Beātes ielā 62. Liesma šo centru apmeklēja otrdien, 13. jūlijā, centra oficiālajā atklāšanas dienā, kurā piedalījās: Liene Dambiņa – Bērnu slimnīcas fonda vadītāja, Ņikita Bezborodovs – bērnu psihiatrs, PRC valdes loceklis, Dr. Anete Masaļska – bērnu psihiatre, Pusaudžu resursu centra vadītāja, Līga Bērziņa – PRC Valmieras filiāles biroja administratore, Kristīne Kiriloviča – PRC Valmieras filiāles klīniskā psiholoģe, Arta Bulmeistare – PRC Valmieras filiāles klīniskā psiholoģe, Valmieras novada pašvaldības un mediju pārstāvji.

«Viesistabas» fotogrāfe

9.Jūlijs, 2021
Viesis
Laikrakstā

LAURA STRAUTIŅA iemūžina fotogrāfijā mirkļus, emocijas un skaistumu. Fotografēšana vienmēr ir bijusi viņas hobijs. Liesma satikās ar Lauru, lai uzzinātu par viņu kaut ko vairāk.

Rotas rotājas Valmieras muzejā

9.Jūlijs, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

No 3. jūlija līdz 1. augustam visi aicināti apskatīt Valmieras muzeja Izstāžu namā Rotu mākslas biedrības izstādi «DIENASGRĀMATA». Liesma izmantoja iespēju jau 2. jūlijā muzeja pagalmā satikties ar māksliniekiem un apskatīt izstādi.

Valmiermuižas brīvdabas kino vakari

7.Jūlijs, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Šovasar pirmais kinovakars Valmiermuižas parka nojumē tika aizvadīts ceturtdien, 1. jūlija vakarā, ar kriminālkomēdiju «Kriminālās ekselences fonds (KEF)». Pirms seansa skatītājus iepriecināja aizraujoša saruna, kas ļāva iejusties filmēšanas aizkulisēs, ar pasākuma īpašajiem viesiem – galvenās lomas atveidotāju Lauri Kļaviņu un kinospeciālisti Ievu Pitruku.

Pasargā ādu no saules stariem

2.Jūlijs, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Pludmales sezona ir aktīva jau otro mēnesi, taču pirms došanās atklātā saulē ir jāatceras par ādas aizsardzību. Liesma sazinājās ar ārsti-rezidenti dermatoveneroloģijā AGNESI OZOLU, kas patlaban praktizē Vidzemes slimnīcā un Rīgā «Veselības centra 4» filiālēs.

Ik gadu vairāk nekā 200 cilvēkiem  Latvijā tiek konstatēts ādas vēzis jeb melanoma. Kas ir galvenie melanomas riska faktori?

Dažādot savu ikdienu

2.Jūlijs, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Valmierietei ELMAI VEINBERGAI ir vairāki vaļasprieki, par kuriem viņa saka, ka dara to savam un ģimenes priekam. Liesma pie Elmas ciemojās vienu dienu pēc viņas dzimšanas dienas, kas bija 29. jūnijā, līdz ar to saruna norisinājās terasē pie kafijas tases un viņas pašgatavotās kūkas.

Peonija ir mīlestības zieds

2.Jūlijs, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Sagaidot Medicīnas darbinieku dienu, ko atzīmēja 20. jūnijā, Vidzemes slimnīcas laboratorijas vadītāja Sandra Mikuļinoka un neonatoloģe Sandra Gaile bija izlēmušas, sveicot kolēģus un slimnīcas apmeklētājus, padalīties ar saviem dārza lolojumiem – krāšņām peonijām, kuras bija izlikušas visu apskatei poliklīnikas reģistratūras telpās. Liesma apskatīja izstādi un paciemojās Sandras Mikuļinokas saimniecībā «Silezeri» iekoptajā peoniju dārzā, kur ir vairāk nekā 600 šķirņu no visas pasaules.

Bērnu un vecāku attiecības

30.Jūnijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Nedēļas nogalē atpūšoties pie jūras, pavēroju vairākas ģimenes, kā vecāki sarunājās gan ar maziem bērniem, gan ar lielākiem – gadu ziņā. Līdz ar to aizdomājos, kādi šie bērni būs, kad kļūs pieaugušie un kad pašiem būs bērni, un kādas būs viņu savstarpējās attiecības gan ar vecākiem, gan ar bērniem. 

Esmu par pozitīvo

30.Jūnijs, 2021
Valmierietis
Laikrakstā

Katrs pats savas laimes kalējs — tas ir valmierietes AMANDAS ČEČIŅAS dzīves moto. Viņa uzskata, ka katram pašam jācīnās par laimi un pozitīvismu dzīvē. 

Pateicība mediķiem

22.Jūnijs, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Piektdien, 18. jūnijā, pie Vidzemes slimnīcas norisinājās Medicīnas darbinieku dienai veltīts pasākums, kura laikā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un SIA «Vidzemes slimnīca» valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs pateicās mediķiem un slimnīcas personālam par nesavtīgu un pašaizliedzīgu darbu.

Medicīnas darbinieku dienu sagaidot

18.Jūnijs, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Tā tiks atzīmēta svētdien, 20. jūnijā. Tai par godu Liesma sarunājās ar Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas virsārsti GUNU OZOLU un nodaļas ārsti ANITU ĀBELI. 

"Latvian Voices a cappella" festivāls

18.Jūnijs, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Norisināsies 18. un 19. jūnijā jau piekto reizi. Pielāgojoties esošajiem apstākļiem, pirmo reizi festivāls notiks digitālā formā. Turpinot festivāla tradīciju nodot tālāk uzkrātās zināšanas, arī šogad festivāla programmu veidos ne tikai koncerti, bet arī meistarklases. Festivāla norises plānotas bez maksas. Liesma sarunājās ar Latvian Voices dziedātāju, komponisti Lauru Jēkabsoni. 

Lai psihiskā veselība nepasliktinātos

17.Jūnijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Nesen dzirdēju paziņu lokā diskusiju par psihisko veselību, jo kādas paziņas mammai pasliktinājusies psihiskā veselība un viņa meklēja psihologa palīdzību. Cenšoties viņai palīdzēt, uzzināju, ka iedzīvotāji ar psihiskās veselības sarežģījumiem var saņemt valsts apmaksātas psihologu konsultācijas. 

Muzikālais vakars

17.Jūnijs, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Otrdien, 15. jūnija vakarā, pie Valmieras Kultūras centra norisinājās pūtēju orķestra «Signāls» publiskais mēģinājums.