Ginta Riekstiņa

Ginta Riekstiņa

Kad darbs ir arī hobijs

15.Janvāris, 2021
Viesis
Laikrakstā

Valmieriete, Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) Atlētikas zāles vadītāja un trenere ILZE ŠTROMBERGA. 

Ielu muzikante

15.Janvāris, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Tā sevi dēvē EVELĪNA KRAMA (23). Viņa šobrīd dzīvo Rīgā, bet mājas ir Madona – pilsēta, kurā dzimusi. Darbdienu rītos ir pilna laika studente, studē Kultūras vadību Ekonomikas un kultūras augstskolā. Savukārt vakarus un nedēļas nogales pavada, gatavojoties ielu performancēm vai uzstājoties kādā no Latvijas pilsētām. 9. janvārī Evelīna bija sastopama Valmierā un garāmgājējus priecēja ar skaistām un izjustām dziesmām. 

Atrodi prieku, izbaudot sniegu!

14.Janvāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Beidzot sniega ir sasnidzis diezgan daudz, bet, kā es dzirdu no daudziem apkārtējiem cilvēkiem, viņiem tas i nepatīkot, i traucējot. 

Kā klājas skaistumkopšanas speciālistiem

12.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau kopš 21. decembra skaistumkopšanas speciālisti atradās dīkstāvē – ar cerību, ka varēs atsākt darboties 12. janvārī, bet diemžēl tagad pieņemts ārkārtējās situācijas pagarinājums līdz 25. janvārim. Liesma sazinājās ar skaistumkopšanas salona vadītāju un divām speciālistēm no citiem saloniem, lai uzzinātu, kā viņas jūtas un kā viņām šajā laikā iet.  

Pārdomas

5.Janvāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Gada nogalē interneta dzīlēs lasīju, ka daudzi radinieki sastrīdējušies, jo ierobežojumu dēļ nav varējuši kopā sagaidīt Jauno 2021. gadu. Arī manā draugu lokā kāda meitene apvainojās uz savu brāli, jo viņš nav vēlējies, lai viņa brauc ciemos.

Medicīna ir sirdslieta (1)

30.Decembris, 2020
Viesis
Laikrakstā

INTA SĪKA ir Neiroloģijas un rehabilitācijas nodaļas virsmāsa, Vidzemes slimnīcā strādā 15 gadus. Medicīnā darbojas kopš 1980. gada. 

Vienmēr var izdarīt labāk

30.Decembris, 2020
Valmierietis
Laikrakstā

MĀRTIŅŠ VABULIS ir līdzīpašnieks un vadītājs SIA «Denta M» zobārstniecībā. Viņam ir arī vēl viens neliels informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums — SIA «MV projekti», kas nelielas komandas sastāvā sniedz konsultācijas un izstrādā IT risinājumus, lai klientu uzņēmumi strādātu efektīvāk un mūsdienīgāk. Trešā vieta, kur Mārtiņš nodarbināts IT jomā, ir mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība «Mežsaimnieks». 

APTURĒSIM vardarbību!

29.Decembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

23. decembrī noslēdzās «Dod pieci! 2020» labdarības maratons – 152 stundu garā tiešraide, kurai daudzi sekoja līdzi un, ja vēlējās, tad ziedoja vismaz piecus eiro par vienu dziesmu.

Ziemassvētku eglītes

23.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Daudzi valmierieši ir pamanījuši eglītes, kas izkārtotas Georga Apiņa ielā 18 pie dzīvokļu mājas ieejas durvīm. Ieraugot eglītes, tās izraisa smaidu un svētku prieku. Liesma sazinājās ar idejas autori un šīs mājas padomes priekšsēdētāju AINU KAIROVU.

SIA VIDUS UN PARTNERI

22.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

SIA «Vidus un partneri» šogad saņēma «Kocēnu novada uzņēmēju Gada balvu-2019» nominācijā «Gada pakalpojumu sniedzējs». Liesma sazinājās ar uzņēmuma SIA «Vidus un partneri» vadītāju GITU LAPIŅU. 

Uzbur Ziemassvētku prieku!

18.Decembris, 2020
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Ziemassvētkus šogad esam aicināti sagaidīt vienas mājsaimniecības lokā, bet tas neliedz mums izpušķot eglīti, saklāt svētku galdu un pagatavot kādus gardumus, lai prieks ir gan acīm un sirdij, gan vēderam. Liesma sazinājās ar valmierieti LĪGU DREIMANI, kas mums pastāstīja par svētku rotājumiem, ko viņa veido un gatavo gan savās mājās, gan citiem. Lai tie iedvesmo arī jūs!