Kocēnu patriote

- 27.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kocēnu pagasta iedzīvotāju EVIJU FRĒLIHU-JERMACĀNI dzīves līkloči ir veduši prom no Kocēniem, bet viņa zināja, ka tomēr paliks dzīvot šeit, kur atrodas dzimtas saknes. Liesma sarunājas ar Eviju attālināti.

Šogad 1. janvārī Evija dzemdēja savu otro dēliņu Klāvu. Viņš ir jaunā gada pirmais bērniņš Vidzemes slimnīcā. Sirsnīgs sveiciens abiem! 

Kā tu un Klāvs jūtaties?

  «Nebijām plānojuši, ka mazais dzims 1. janvārī, protams, to arī nevar izplānot. Daktere sākumā noteica, ka mazais piedzims 24. decembrī, bet viņš negribēja nākt pasaulē Ziemassvētku vakarā. Pēc tam bija paredzēts, ka 3. janvārī dosimies uz slimnīcu, lai stimulētu dzemdības, bet Klāviņš bija izdomājis, ka jāpiedzimst 1. janvārī. Braucām tajā dienā uz slimnīcu, kur jau pirms mums arī bija viena māmiņa, kas gatavojās dzemdībām. Vecmāte mums teica, ka varēsim cīnīties, kurai pirmajai bērniņš piedzims un saņems sudraba karotīti, bet es jau uzreiz pateicu, ka man nepatīk publicitāte, lai otra māmiņa dzemdē pirmā. Tomēr sanāca, ka mans Klāviņš piedzima pulksten 8.55, bet otrai māmiņai mazais piedzima ap pulksten 16. 

Abi patlaban jūtamies labi. Protams, ģimenē pielāgojamies mazajam. Baroju viņu ik pēc trim stundām. Ārā esam izgājuši pagaidām tikai uz 15 minūtēm. Mazais labi guļ – kā tāds mazs runcītis. Man jau ir aizmirsies, kā ir audzināt zīdainīti, jo lielākajam dēlam Kristeram ir vienpadsmit gadi.»

PIRMĀ ĢIMENES KOPBILDE MĀJĀS. Mirklis, kad Evija un Klāvs atbraukuši mājās no slimnīcas. Foto no Evijas personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru