Izskanējis Ziemas mūzikas festivāls

- 19.Janvāris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

No 13. līdz 16. janvārim Ziemas mūzikas festivālā Valmierā trijos koncertos dzirdējām Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņu un skolotāju uzstāšanos. Pirmo reizi festivālā piedalījās visas Valmieras novada mūzikas skolas.

Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba stāsta par sajūtām pēc festivāla: «Esmu ļoti gandarīta par izskanējušo festivālu! Manuprāt, visi ir laimīgi, priecīgi un apmierināti ar paveikto. Pēc gada atkal tiksimies Ziemas mūzikas festivālā un gan jau arī kaut ko jaunu ieviesīsim, jo katru gadu vajag mazliet kaut ko jaunu, lai festivāls būtu interesants. Bet galvenais mērķis paliks – bērni, jaunieši, sabiedrība un mūzika.»

Ceturtdien, 13. janvārī, izskanēja Valmieras novada mūzikas skolu pedagogu koncerts «Ziema. Mūzika. Pārsteigums». Skatītāji koncertu varēja vērot video tiešraidē uz Valmieras Kultūras centra sienas. Liesma pēc koncerta sazinājās ar trim dalībniekiem. 

Pianistes Ineses Reinfeldes sajūtas: «Pietrūka dzīvās publikas klātienes, jo mēs kopā bijām tikai koncerta dalībnieki.

ZIEMA. MŪZIKA. VIZUĻOŠANA. Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņu koncertā 14. janvārī varējām dzirdēt uzstājamies bērnus un jauniešus, kuri jau guvuši skatuves pieredzi un talantu stiprina vēl papildus ikdienas darbam, startējot dažādos konkursos. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru