Viens plus trīs vai četri vienā?

- 12.Februāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas pēdējās darbdienas pēcpusdiena koncertzālē Valmiera pagāja četru pašvaldību pārskatu un nākotnes plānu zīmē, jo Valmieras mērs Jānis Baiks uz savu tradicionālo tikšanos plašākā lokā ar Vidzemes pašvaldību darbiniekiem un uzņēmējiem bija aicinājis arī trīs nu jau potenciālos visciešākās sadarbības partnerus – Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadu pašvaldību vadītājus.

Visticamāk, ka VARAM īstenotā administratīvi teritoriālā reforma paģērēs visiem trim Vidzemes industriālajai galvaspilsētai tuvākajiem novadiem jau pavisam drīz dzīvot atkal zem viena jumta, tāpēc nav nekādas vainas atklātā un konstruktīvā diskusijā aprunāties par to, ko katrs darījis un ko plāno darīt atsevišķi. Varbūt šādā vieglā sazobē, kad publiskoti tiek 2019. veikumi, gaismā celti lielākie investīciju projekti šim gadam, vēstīts par pasākumiem un iepirkumiem katrā pašvaldībā, arī izklāstīta daža laba interesanta ideja, rodas arī kādi visiem pieņemami kompromisi? Šīs Pēcpusdienas ar mēru darba kārtība bija saintriģējusi kuplu interesentu skaitu ne tikai no Vidzemes, bet arī dažu labu rīdzinieku – zālē esošajās krēslu rindās varbūt varēja sameklēt vien labi ja padsmit brīvas vietas. Zināmu pipariņu visam piedeva arī reformas virzība, kas sola neizbēgamu apkārtējo novadu pievienošanu Valmieras pilsētai, neskatoties uz to, ka daļa no pielīmēt nolemtajiem ne bez pamata jūtas gana spēcīgi arī turpmāk pastāvēt katrs par sevi...

TUKŠAS VIETAS – VIEN PIRMAJĀ RINDĀ. Pēcpusdiena ar mēru 7. februārī koncertzālē Valmiera bija pulcējusi ļoti daudzus interesentus. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru