Valmieras vieglatlēti sacenšas Rojā

- 28.Augusts, 2020

22. augustā uz Latvijas pašvaldību 57. sporta spēlēm Rojā devās stiprie un izturīgie Valmieras vieglatlētikas veterāni. Pēc saulainajām dienām atjaunotais Rojas stadions sportistus sagaidīja mākoņos tinies un ik pa laikam ņipri rasināja lietus.

Pēc sacensību atklāšanas parādes pirmie startēja sprinteri un valmierieši parādīja, kam šeit ir visātrākās kājas. Zelta medaļas izcīnīja Aleksejs Koziņecs 75+ grupā ar rezultātu 16,97 s, Māris Jirgensons 55+ grupā ar rezultātu 13,46 s, Sandis Sabājevs 35+ grupā ar rezultātu 11,98 s, bet  sudraba medaļa Sandrai Spricei 60+ grupā. 4. vietu ar 16,50 s izcīnīja Līga Bekmane 45+ grupā. Mūsu nepārspējamā Marta Ādamsone diska mešanas sektorā pretiniecēm neatstāja nekādas cerības un raidīja rīku 19,02 m tālu, par 5 metriem pārspējot tuvāko sekotāju. Ilona Apele ar 21,86 m tālu metienu izcīnīja sudraba medaļu 45+ grupā. «Ak, kaut man Raita kājas būtu!» nodomāja soļotāji 3000 m distancē, noraugoties, kā Raitis Lērme ar rezultātu 19:31,7 min. aizsoļo pēc zelta medaļas. Šajā distancē sudraba medaļas izcīnīja Vaira Grigorjeva 65+ grupā ar rezultātu 21:40,51 min. un Gunita Šīrante 40+ grupā ar rezultātu 17:36,97 min.

DIVKĀRTĒJAIS sporta spēļu čempions Raitis Lērme ar lielo Valmieras karogu. S. Kaufmanes foto