Sandra Kaufmane

Valmieriešu starti Koknesē

11.Jūnijs, 2024
Sports
Laikrakstā

Kaut arī sporta karalienes sezona tikai uzņem apgriezienus, Valmieras vieglatlētikas veterāni aktīvi piedalās sacensībās. 8. jūnijā vecmeistari mērojās spēkiem Kokneses novada atklātajā čempionātā vieglatlētikā veterāniem «Viestura kauss», kurā uzvarētājus noteica pēc WMA koeficientu tabulām.

Ar medaļu vezumu no Bauskas

5.Septembris, 2023
Sports
Laikrakstā

…Atgriezās Valmieras vecmeistari, kuri vasaras izskaņā kopā ar konkurentiem no visas Latvijas un Lietuvas piedalījās 9. Latvijas čempionātā vieglatlētikā veterāniem.

Valmierieši uzvar skaisti

25.Jūlijs, 2023
Sports
Laikrakstā

15. un 16. jūlijā Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, norisinājās LSVS 60. sporta spēles vieglatlētikā. Mājinieki ar prieku uzņēma viesus, un cīņā par uzvarētājas komandas godu iesaistījās 36 dalībnieki.

Valmieriešu spožie starti pasaules čempionātā

4.Aprīlis, 2023
Sports
Laikrakstā

No 26. marta līdz 1. aprīlim Polijas pilsētā Toruņā norisinājās 9. pasaules čempionāts vecmeistariem vieglatlētikā telpās. Čempionātā kopā ar sportistiem no 88 valstīm piedalījās arī Valmieras novada sportisti.

Stiprie Valmieras puikas un meitenes

14.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

4. martā J. Daliņa stadiona manēžā pulcējās ātrākie un stiprākie vecmeistari no 26 pašvaldībām, lai noskaidrotu labākos LSVS pašvaldību 60. sporta spēlēs vieglatlētikā telpās. Valmieras novadu pārstāvēja rekordliels skaits – 30 dalībnieki.

Nenogurdināmais soļotājs Raitis Lērme

14.Oktobris, 2022
Sports
Laikrakstā

Ja jūs sastopat kungu labākajos gados enerģiski soļojam no Kocēniem līdz Dzelzs tiltam Valmierā un atpakaļ vismaz četras reizes nedēļā, tad ziniet, tas ir mūsu novadnieks Raitis Lērme. Viņam piemīt apbrīnojami jauneklīgs spriganums un neizmērojams kustību prieks.

Valmierieši – mājup ar medaļām

16.Augusts, 2022
Sports
Laikrakstā

13. augustā vieglatlētikas veterānu ceļi veda uz Tukumu. Ne tikai pēc smukuma, jo tā mums pietiek pašiem, bet uz cīņu par medaļām 8. Latvijas čempionātā vieglatlētikā vecmeistariem. 

Valmieriešu uzvara Jāņa Daliņa stadionā

22.Marts, 2022
Sports
Laikrakstā

12. martā Valmierā norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 59. sporta spēles vieglatlētikā telpās. Mājinieki ar lepnumu sagaidīja viesus no 29 pašvaldībām J. Daliņa stadiona viegl­atlētikas manēžā.

Veterānu starti sniegotajā Tartu

10.Decembris, 2021
Sports
Laikrakstā

Decembra sākumā sniega māte bagātīgi purināja savus spilvenus, tomēr valmierieši nenobijās un 4. decembrī devās uz Tartu, kur Universitātes sporta hallē norisinājās atklātais telpu čempionāts vieglatlētikā veterāniem no Lietuvas, Latvijas, Somijas un Igaunijas. Izcīnītās vietas tika noteiktas, pamatojoties uz starptautiskajām WMA koeficientu tabulām.

Ar stiprām saknēm Valmierā

27.Oktobris, 2021
Valmierietis
Laikrakstā

27. oktobrī ARVĪDS KAUFMANIS svin 90. dzimšanas dienu. Skaisti un bagāti gadi, kuros piedzīvots, kā mainās pasaule un tās kārtība.

Valmierieši rudens krosā Jēkabpilī

15.Oktobris, 2021
Sports
Laikrakstā

Latvijas veterānu sporta spēļu rudens krosa sacensības norisinājās Jēkabpils Mežaparkā. Kopā ar skrējējiem no citiem Latvijas novadiem krosā piedalījās arī Valmieras skrējēji. Atbilstoši savai vecuma grupai dalībniekiem bija jāpieveic 1 km, 2 km, 3 km, 5 km vai 8 km distance.

Zelts, sudrabs, bronza un rekordi valmieriešiem

27.Augusts, 2021
Sports
Laikrakstā

20. augustā Valmieras jauneklīgie veterāni ar labām domām un sporta kurpēm somās devās uz Ventspili, lai piedalītos 7. Latvijas čempionātā un 8. Baltijas čempionātā vieglatlētikā. Kā allaž sacensības iesāka sprinta meistari. 

Vija un Arvīds ar sauli sirdī

13.Augusts, 2021
Sabiedrība
Laikrakstā

1958. gadā, pēc studijām Rīgas pedagoģiskajā institūtā, blondā Rūjienas meitene Vija Liepiņa ierodas savā jaunajā darba vietā – Alojas Ausekļa vidusskolā. Tur jauno skolotāju sagaida pulciņš kolēģu un arī – viņas īstais.

Laila Ceika. Ar gribasspēku

18.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Viņa ir bijusi ātrākais ziņnesis, 2009. gadā pieveicot piecus Turaidas pils torņa stāvus, kopā 139 pakāpienus. Valkas novada četrcīņas uzvarētāja. 2001. gadā kopā ar komandu startējusi piedzīvojumu sacensībās maršrutā Ainaži – Kuiviži – Salacgrīva – Vitrupe – Ķurmrags – Tūja – Vārzas – Lauči, pieveicot kopējo garumu ~60 km 10:58,33 stundās. Viņas maratona rezultāts 3:06:33 joprojām ir labākais Latvijā starp piecdesmitgadīgajām dāmām.

Mūsu jubilāre Līga

15.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

25. maijā skaistu dzimšanas dienu svinēja Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene. Viņas dzimšanas gadā ir izveidota Valmieras Bērnu un jauniešu sporta skola, bet viņas dzimšanas dienā pirms 29 gadiem ir dibināts Valmieras vieglatlētikas klubs, par kura statūtu apstiprināšanu lēmumu parakstījis Valmieras rajona Tautas deputātu padomes valdes priekšsēdētājs, vēlāk Latvijas prezidents Andris Bērziņš.