"Valmiera" atstāj "Liepāju" sausā

- 21.Maijs, 2021

Valmiera FC komanda trešdien savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja FK Liepāju Optibet Latvijas futbola virslīgas 13. kārtas spēlē, punktu skaita ziņā panākot turnīra līderpozīcijā izvirzījušos RFS vienību.

Laukuma saimnieki 1:0 panāca jau pašā spēles ievadā – devītajā minūtē pēc Ibrahima Sova sitiena Krišjāņa Zviedra atvairītā bumba trāpīja pa Marko Simiču un nonāca viesu vārtos. Puslaika turpinājumā vairāk izdevību bija mājiniekiem, kaut gan arī Liepājas futbolisti centās veidot bīstamus pretuzbrukumus. Tā 20. minūtē mūsu spēlētājs Želizko neļāva bumbai nonākt līdz liepājnieku uzbrukuma līderim Karašauskam, divas minūtes vēlāk savu vārtu gūšanas iespēju jau nerealizēja Silagadze, vēl pēc divām minūtēm liepājnieki uzdāvināja bumbu valmieriešiem, kuri mulsumā šādu iespēju neprata izmantot. 33. minūtē Sova tāls raidījums – pāri vārtiem, 37. minūtē Želizko no tālienes – nedaudz garām, bet puslaika beigās jau savu meistarību nācās rādīt Rihardam Matrevicam, atvairot bīstamu liepājnieku bumbas spērienu.

Otrā puslaika sākumā liepājnieki pie mājinieku vārtiem izpildīja vairākus stūra sitienus, taču rezultātu izlīdzināt nespēja – otrā puslaika ievadā tuvu vārtu guvumam bija gan Ukpa, gan Karašausks, gan arī Dodo, kurš Matrevicu mēģināja pārspēt šķērītē.

RAIMONDU KROLLI (ar bumbu) par virslīgas labāko treneri maijā atzītais Tamazs Pertija pirmo reizi šajā sezonā neiekļāva pamatsastāvā, laukumā laižot tikai otrajā puslaikā. Jāņa Līgata foto