Jūlijs Cukurs

Jūlijs Cukurs

Izvēloties vietējo kurināmo

29.Marts, 2023
PROJEKTS
Laikrakstā

Pēc dažām nedēļām apkures sezona būs beigusies, bet, kamēr ziema visai negribīgi atkāpjas, izmantoju izdevību par aktuālo vietējo energoresursu izmantošanā izvaicāt Adven Latvia un AS Valmieras enerģija valdes locekli MĀRI KĀNĪTI.

No kara spēlēm līdz vēsturiskam pētījumam

22.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Leģionāru piemiņas dienas pievakarē Kocēnu pagasta bibliotēkā notika Haralda Bruņinieka grāmatas par Aknīstes, Biržu, Elkšņu, Gārsenes, Saukas, Susējas un Viesītes pagastu nacionālajiem partizāniem Nāvi mānot atvēršanas svētki un tikšanās ar autoru. Sarīkojums sākās ar Haralda stāstījumu, kāpēc šī grāmata ir par Sēliju un nevis par Kocēniem.

Fiziķi vai liriķi

21.Marts, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Manā jaunībā tā bija visai populāra diskusiju tēma, kura joprojām nav zaudējusi savu aktualitāti, jo gan vieniem, gan otriem ir savi plusi un mīnusi.

Ko nolemjam, to izdarām

15.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai arī Liesmas ciemošanās dienā Naukšēnu apvienībā gan SIA Naukšēni izpilddirektoram JURĢIM KRASTIŅAM, gan projektu vadītājai GUNTAI BOLEI bija darīšanas galvaspilsētā, viņi laipni piekrita atbildēt uz iesūtītajiem jautājumiem.

Kārtībai jābūt!

15.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā jau vairums pašvaldības policijas darbinieku, arī DZINTARS KAZAKĒVIČS šos pienākumus uzņēmies pēc dienesta valsts policijā, līdz ar to šajā darbā viņam īpašu jaunumu nav.

Jo augstāk, jo labāk

15.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Jāņa Daliņa stadiona manēžā 25. februārī notikušajā Baltijas valstu U18 vecuma grupas komandu čempionātā vieglatlētikā vienu no izcilākajiem rezultātiem uzrādīja Naukšēnu vidusskolas 9. klases skolniece LORETA BĒRZIŅA, uzvarot augstlēkšanā ar 1,81 m, kas ir jauns Latvijas U18 grupas rekords.

Ārpus aktīvās politikas (1)

10.Marts, 2023
Viesis
Laikrakstā

Uz jautājumu, kā sokas, bijušais Saeimas deputāts ROMĀNS NAUDIŅŠ smaidot atbild ar vienu vārdu – izcili!, jo jau trīs mēnešus ir ārpus aktīvās politikas. 

Suminot jaunatnes sporta laureātus

8.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Izvērtējot aizvadītā gada sportiskos sasniegumus, 3. martā koncertzālē «Valmiera» sveikti 179 Valmieras novada jaunie sportisti un 50 viņu treneri, savukārt par veiksmīgiem startiem Eiropas un pasaules mēroga sacensībās 50 sportisti saņēma īpašus apbalvojumus.

Savas valsts un ģimenes aizstāvībai

22.Februāris, 2023
PROJEKTS
Laikrakstā

Zemessardzes dibināšana 1991. gada 23. augustā bija viens no pirmajiem lēmumiem pēc Latvijas neatkarības de facto atjaunošanas. Tagad tie vīri un jaunekļi, kuri tolaik stājās zemessargos, lai sargātu savu zemi un valsti, jau tuvu vai pāri 60 gadu slieksnim, tāpēc jo aktuālāks jautājums, kas nomainīs viņus Tēvzemes aizstāvju pulkā. Par to pastāstīt lūdzu Valmieras 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandieri pulkvežleitnantu DMITRIJU OREŠKINU.

Ar mantoto sīkstumu

22.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

KASPARAM KRASTIŅAM pēc vārda kabatā nav jāmeklē – tas noprotams jau no pirmās sarunas, kad vienojamies par tikšanos, kuras laikā atklājas, ka viņam piederošajam auto servisam Baltā darbnīca iepretī Naukšēnu muižai šogad aprit apaļa jubileja. 

Citam citu atbalstīt

22.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ar Naukšēnu pensionāru biedrības Sarma valdes priekšsēdētāju Ingrīdu Eglīti par aizvadītajā gadā iespēto sarunājos, kad līdz biedrības valdes sēdei palicis nedaudz vairāk par stundu, tāpēc arī Ingrīda palīgos aicinājusi atbalsta komandu – biedrības lietvedi Dzintru Krievāni un valdes locekli Anitu Deičmani.

Lai katrs justos vajadzīgs

15.Februāris, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Nodibinājums «Fonds Iespēju tilts» sevi kā aktīvu nevalstisku organizāciju pieteica 2011. gadā, ar mērķi sniegt atbalstu personām ar invaliditāti, rosināt būt aktīviem pilsoņiem savā apkaimē, savā pilsētā un nodrošināt sociālo pakalpojumu sniegšanu personām ar invaliditāti.

Kaut kā jau jāpelna ir! (1)

10.Februāris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Lai arī teju vai visi ar pandēmiju saistītie ierobežojumi jau labu laiku kā atcelti, nedrošība par nākotni saglabājusies, jo ik pa brīdim sabiedrībai no valsts vadošo infektologu puses tiek atgādināts, ka šur tur pasaulē atklāti jauni vīrusa paveidi un ir tikai laika jautājums, kad tie atceļos uz Latviju.

Piesardzīgi un pacietīgi

3.Februāris, 2023
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Vairākos ziņu portālos jau vēstīts, ka bobsleja pilots OSKARS ĶIBERMANIS šo sezonu izlaidīs, lai kārtīgi sadziedētu vasarā operēto celi, tomēr, kā zināms, visticamākā informācija iegūstama tieši no pirmavota, tāpēc arī šī saruna ar pašu sportistu.

Zelta koridoru būvējot

31.Janvāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kad iepriekšējo reizi ciemojāmies Ķoņu dzirnavās, viesu nama numuriņos norisinājās vērienīgi remontdarbi, jo pandēmijas nobremzēto viesmīlības pakalpojumu sniegšanu un piespiedu dīkstāvi saimnieki bija lēmuši izmantot lietderīgi.

Par ģimenēm pievilcīgu vidi

25.Janvāris, 2023
PROJEKTS
Laikrakstā

Valmierā nekad nav trūcis darbīgu un uzņēmīgu cilvēku, kuri ar savām idejām spējuši aizraut līdzīgi domājošos, kopīgiem spēkiem paveicot lielus darbus. Viens no šādiem pozitīviem piemēriem ir Jāņparka iedzīvotāju kopiena un tās vadītāja, Vidzemes Augstskolas lektore un pētniece, Valmieras novada Gada cilvēks ANNA BROKA, ar kuras centieniem atdzīvināts vecākais parks pilsētā.