Jūlijs Cukurs

Jūlijs Cukurs

Svarīgi ir bērni un viņu izaugsme

22.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Nu jau būs apritējis mēnesis, kopš no Valmieras baseina izlaists ūdens, līdz ar to sportistiem nav kur trenēties, taču valsts izlases dalībniekiem jābūt gataviem pārstāvēt Latviju starptautiskā arēnā, tāpēc talantīgākie devušies uz galvaspilsētu, lai trenētos Ķīpsalas baseinā. Viņu vidū divi valmierieši – 9. klases skolnieks Reds Rullis un 10. klases skolnieks Kristaps Miķelsons, kuri startiem gatavojas Kristapa mammas, VBSS galvenās peldēšanas treneres AIVAS MIĶELSONES vadībā. 

Nešaubīgi vienotībā

20.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopš pagājušās piektdienas līdz pat februāra beigām piecos Hanzas namiņos gar ielas malu skatāma Valmieras muzeja sagatavotā Mihaila Ignata fotogrāfiju izstāde par barikāžu laiku Rīgā pirms 30 gadiem. Jubilejas reizē par šo ieceri tuvāk lūdzām pastāstīt ekspozīcijas veidotāju INGRĪDU ZĪRIŅU: 

Melbārdis atgūst braukšanas garšu

19.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Sestdien un svētdien Šveicē Sanktmoricas dabiskā ledus trasē notika kārtējie Pasaules kausa izcīņas posmi bobsleja divnieku un četrinieku ekipāžām. Tā kā Oskars Ķibermanis iedzīvojies cirkšņa savainojumā, līdera lomu vajadzēja uzņemties Oskaram Melbārdim, kurš pierādīja, ka pēc veselības sakārtošanai veltītā pārtraukuma ar katrām sacīkstēm atgūst braukšanas garšu.

Daces Pastares "saldā dzīve"

7.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vidzemes plānošanas reģiona rīkotajā pasākumā Vidzemes stāsti, kas šogad notika jau devīto reizi, starp 26 uzņēmējiem nominācijā Mājražotājs/amatnieks pērnā gada 19. augustā Vidzemnieku dārza svētkos 2020 Gulbenes novada Stāmerienas pilī tika godināta arī Naukšēnu novada uzņēmēja DACE PASTARE, kas izveidojusi Saldās mākslas studiju «Pērles», kura piedāvā iespēju pasūtīt un iegādāties pašas rokām darinātas tortes un šokolādes konfektes. 

Sniegt atbalstu un iedrošināt

7.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nupat Naukšēnos pabeigta Mazaldaru specializētās darbnīcas labiekārtošana, ko apliecina oficiāls Labklājības ministrijas izsniegts sertifikāts Nr. 1366, tāpēc aizvakar ieradāmies Mazaldaros, kur nodarbību telpā mūs sagaidīja Naukšēnu novada sociālā dienesta vadītāja ALEKSANDRA LOČMELE, sociālā darbiniece SOLVEIGA TROIŅIKOVA un nodarbību vadītājs ARMĪNS SEŅKĀNS. 

Divreiz bronza, divreiz sudrabs

29.Decembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Austrijā, Īglsas trasē, 12. un 13. decembrī, kā arī nedēļu vēlāk notika Pasaules kausa izcīņas kārtējo posmu bobsleja divnieku sacensības, kurās labi pacīnījās abu mūsu Oskaru – Ķibermaņa un Melbārža – pilotētās ekipāžas. 

Jaudīgi un varoši

23.Decembris, 2020
PROJEKTS
Laikrakstā

Līdz nākamās vasaras pašvaldību vēlēšanām vairs atlicis nedaudz vairāk par pusgadu, kas nebūtu īpaši izceļams fakts, ja vien netiktu mainītas līdzšinējās administratīvo teritoriju robežas, mazākajām pašvaldībām apvienojoties vienā varenā Valmieras novadā. Vai šīs pārmaiņas varētu veicināt reģiona izaugsmi, vaicāju Naukšēnu novada domes priekšsēdētājam JĀNIM ZUMENTAM.

Baiļos nolemj iepauzēt

22.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vaicāts, kāpēc nobraucienu trases vēl nav baltas, bet joprojām zaļpelēkas, ja citviet jau sākuši darbināt sniega pūtējus, Baiļu kalna saimnieks VALDIS VANAGS prātīgi skaidro, ka nolēmuši pirmajā švunkā vēl sniegu nepūst, jo galvenās bažas šobrīd esot par kovida izplatību. 

Lai gaiši, bet droši deg svētku uguntiņas!

18.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakar priekšpusdienā pie Valmieras ugunsdzēsēju depo notika tradicionālā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta rīkotā akcija, lai caur plašsaziņas līdzekļiem brīdinātu iedzīvotājus par riskiem, kurus var sagādāt pavirša apiešanās ar uguni. 

Cilvēkam ir vajadzīga ticība

16.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Smiltenes Evaņģēliski luteriskā baznīca pēdējā laikā piedzīvo vērienīgas pārmaiņas – torņa smailē atgriezies no jauna apzeltītais gailis, atjaunots arī ārsienu krāsojums, bet patlaban pilnā sparā notiek iekštelpu renovācija. Kā draudzei izdevies tikt pie līdzekļiem tik apjomīgu remontdarbu veikšanai, stāsta mācītājs REINIS KULBERGS, kas Smiltenē kalpo kopš 2014. gada 1. aprīļa:

Dženiferai uzvara un karjeras rekords

11.Decembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Otrdien mūsu talantīgā kalnu slēpotāja Dženifera Ģērmane Austrijas ciematā Pasturnā, kur pirms nedaudz vairāk kā divām nedēļām 22. novembrī svinēja sezonas pirmo uzvaru, aizvadīja vēl vienas veiksmīgas sacensības. 

Spēks ir Rūķos!

8.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Šogad, kad pasaulei uzkritusi Dižvīrusķibele, Ziemassvētku Vecīša sirds smeldz kā vējā čīkstoša priede Rūjas malā, jo arī viņš pats ir riska grupā un diezin vai varēs apciemot seniorus, bērnus un ģimenes kultūras namu parasti organizētajās svētku eglītēs, to šogad nebūs…

Pa Naukšēniem pēc "smaidiņiem"

8.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai visa vecuma kategoriju iedzīvotājus izkustinātu svaigā gaisā, Naukšēnu novada sporta darba organizators GUNDARS PUTNIŅŠ jau iepriekšējā Covid viļņa laikā bija plānojis naukšēniešus iesaistīt fotospēlē, kuras dalībniekiem jāizpilda dažādi uzdevumi. 

Jādzīvo laikam līdzi

8.Decembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Divarpus gadi kopš mūsu iepriekšējās ciemošanās Ķoņu pagasta Skrīveros JURIM ALPEUSAM nav bijuši vienkārši – pēc nelaimes gadījuma siena presēšanas laikā pārdzīvotas 15 operācijas, gandrīz gadu pavadot Rīgā slimnīcā. 

Nekas jau nemainās (2)

1.Decembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Šķiet, vismaz pirms diviem termiņiem kādā no priekšvēlēšanu diskusijām viens no Valmieras pašvaldības deputātu kandidātiem solīja sakārtot Valmieras tirgu. Diemžēl uz manu vaicājumu, ar kādiem ietekmes līdzekļiem viņš to iecerējis privātā teritorijā panākt, konkrētas atbildes nebija. Šis kungs arī netika ievēlēts, līdz ar to viņam iespēja apliecināt savus vārdus ar reāliem darbiem bija zudusi. 

Prieks skatīties, kā vecmeistars rāda klasi

1.Decembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Tas ir citāts no Kalgari 1988. gada ziemas spēļu olimpiskā čempiona divnieku ekipāžām Jāņa Ķipura teiktā, komentējot Pasaules kausa izcīņas 3. un 4. posma sacensībās mūsu titulētākā bobslejista Oskara Melbārža startus Siguldas trasē.

Skaisti "goli" valmieriešu izpildījumā

1.Decembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Svētdien Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā savu šīs sezonas pēdējo spēli Optibet virslīgas futbola čempionātā ar Metta/LU virknējumu aizvadīja bronzas medaļu īpašnieki Valmiera FC futbolisti, ļaujot izpausties tuvākajiem pamatsastāva rezervistiem, kuri šo uzticēšanos godam izmantoja, gūstot uzvaru ar 2:1.

Bronzas godalgas izcīnītas!

27.Novembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Vakar Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā savu priekšpēdējo maču Optibet virslīgas turnīrā ar BFC Daugavpils aizvadīja Valmiera FC komanda, kurai, lai saglabātu trešo vietu turnīra tabulā un iespēju nākamajā sezonā spēlēt Eiropas kausu izcīņā, bija nepieciešama uzvara.