U-16 puiši paņem LJBL zeltu!

- 10.Maijs, 2016

Svētdien Valmierā finišēja VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U-16 grupas jauniešu (dzimuši 2000. gadā un vēlāk) finālturnīrs. Zelta finālā Roberta Zeiles vadītie Valmieras/ORDO basketbolisti sagrāva sava vecuma grupas regulārā čempionāta uzvarētājus BJBS Rīga/DSN ar 95:63 un pelnīti kāra kaklā augstākā kaluma medaļas!

Ceturtdaļfinālā VOC pamatturnīrā trešo vietu izcīnījušie valmierieši (14-6) ar 84:49 sagrāva regulārās sezonas 6. vietas ieguvējus — vienaudžus no BS Ogre (9-11). Šajā spēlē mūsējiem rezultatīvākie bija Rainers Hermanovskis 30+8AB+3RP+2PB+1BM, Valters Vēveris 22+9AB+3PB un Dāvids Vīksne 12+10AB+3RP+2PB. Pusfinālā mājiniekiem pretī bija regulārās sezonas vicelīderi (14-6) BJBS Rīga basketbolisti, un te uzvara ar 87:72 mūsējiem nāca smagā cīņā, pārliecinoši (17:2!) pieveicot pretiniekus tikai pagarinājumā. Pusfināla varonis, pavadot laukumā bez maiņas visas 45(!) minūtes, nenoliedzami bija Dāvids Vīksne 26+20AB+3RP+3PB+1BM+4 kļūdas, rezultatīvi bija arī Valters Vēveris 21+5AB+3RP+3 kļūdas, Ojārs Bērziņš 18+8AB+5RP+4PB+1BM un Rainers Hermanovskis 14+14AB+7RP+2PB+1BM.

MĒS ESAM ČEMPIONI! Valmieras/ORDO U-16 komandas puiši kopā ar savu treneri Robertu Zeili līksmo pēc labi padarīta darba laukumā. Priekšplānā — turnīra MVP Valters Vēveris.