Bieži dodas foto medībās

- 3.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Notvert dabas skaistumu, iemūžināt neviltotas emocijas, sajust mirdzumu pieneņpūkās – tā ir mazsalacietes SIGITAS ANDERSONES aizraušanās.

«Kaut kas radošs, kaut kas no mākslas ir paticis vienmēr. Atceros, kā skolas laikā man patika zīmēt, tad floristika, mēģinājumi frizierskolā. Fotografēšana nāca vēlāk, kad nopirku labu fotoaparātu (smejas). Strādāju Īrijā, iegādājos kameru, tad arī sāku daudz vairāk fotografēt, un ļoti iepatikās,» stāstīja Sigita Andersone, kura kopā ar ģimeni jau sešus gadus kā atgriezusies mājās. Mazsalacu sauc par savējo un dzīvi mazpilsētā vairs nemainītu ne pret ko.

Sigita bildē savam priekam, bet reizi pa reizei piedalās fotokonkursos. Jau vairākus gadus nelaiž garām arī Mazsalacas novada pašvaldības izsludināto fotokonkursu «Mans Mazsalacas novads», kurā iesūtīt savas fotogrāfijas ar Mazsalacas novada skatiem ir aicināts ikviens Mazsalacas novada iedzīvotājs un viesis. Iesūtītās fotogrāfijas tiek izmantotas novada publicitātei un reprezentācijas materiālu izgatavošanai – kā pirmais, izmantojot šīs fotogrāfijas, jau oktobrī tiks izdots novada kalendārs, kuru būs iespējams iegādāties Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrā.

IENIRT DABĀ ir pats labākais, kas trauksmainā dienā var notikt, – saka Sigita Andersone. Viņa bildē mirdzošu sniegu un krāsainu lapkriti. Fotoaparāts vienmēr ir līdzi arī mašīnā, ceļa somā, lai nepalaistu garām neatkārtojamo. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru