Nelda Jaunzeme

Piemēroties jaunai situācijai un rīkoties

31.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmā nedēļa pēc skolēnu brīvlaika noritēja valstī noteiktās ārkārtējās situācijas apstākļos, kas gan no skolēniem, gan vecākiem, gan skolotājiem prasīja zibenīgi piemēroties jaunai situācijai, kad nav laika un šķiet pat nevietā sev tagad jautāt, vai esmu gatavs «izkāpt no komforta zonas». Jau pirmās attālināto mācību nedēļas vidū Rūjienas vidusskolas klašu audzinātāji jautāja saviem skolēniem: Ko apguvi? Cik ilgu laiku tas prasīja? Ko atstāji citai dienai? Kas patīk un izdodas? Kas sagādā grūtības vai nepatīk? Kā uzmundrini sevi? Ko vari citiem vēlēt, kādu padomu dot? 

Vērtīgi izdevumi – Rūjienai

8.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rūjienas vidusskolas simtgadei veltīto un nesen izdoto «Rūjienas vidusskolas dienasgrāmatas 1919 – 2019» un «Rūjienas vidusskolai 100» Atvēršanas svētki  notika 1. augustā mazajā skolā, kuras zāle bija interesentu pilna. Tur draudzīgā pulkā atskatījāmies uz grāmatu tapšanas laiku un ieklausījāmies to stāstos.

Ekspedīcijas jau sen to bija pelnījušas

6.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vides mācību ekspedīcijas Rūjienas vidusskolā notiek jau vairāk nekā septiņus gadus. Pirmais ieraksts skolas mājaslapā par šo faktu atrodams 2012./2013. mācību gadā: «Vides izglītībā tiek izmantotas alternatīvās mācību metodes (ekspedīcijas ar pētniecisku mērķi, mācību ekskursijas, nakts pārgājieni u.c.). Vides izglītības nodarbības ir obligāta mācību procesa sastāvdaļa.»

Sasniegumu pamatā — skolēnu, vecāku un pedagogu atbalsts

26.Aprīlis, 2017
Izglītība
Laikrakstā

Rūjienas vidusskola ir skola, kurā katrs ir vērtība! Ikviena sasniegumi tiek novērtēti un atbalstīti, taču šogad īpašs prieks par skolēniem, kas, uzrādot augstus sasniegumus starpnovadu līmenī, guvuši iespēju izmēģināt savus spēkus Latvijas līmeņa konkurencē: Zanda Marta Bāliņa (9.a) bioloģijā un latviešu valodā, Marta Aija Žīgure (9.a), Everita Dunce (8.b) un Ivanda Bētaka (12.) latviešu valodā, Niks Patriks Ummers (10.kl.) vācu valodā, Aldis Jānis Pivars (8.a) ķīmijā. Valsts mājturības un tehnoloģiju olimpiādes uzaicināto dalībnieku vidū Sanija Biele (6.b), Līva Strazdiņa (6.b), Jana Jasmīne Biržmane (8.a), Beāte Virse (8.b), Amanda Blāķe (8.a), Ivo Briedis (7.b), Kalvis Kalcenavs (7.b), Aldis Jānis Pivars (8.a), Hugo Prauliņš (8.b), Klāvs Kristians Sproģis (9.a), Lauris Uglanovs (9.b).