Mācību gada noslēgumā – tiešraides šovs «Laižam vasarā!»

- 9.Jūnijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šī mācību gada pēdējās dienas rītā Rūjienas vidusskolas saimi sagaidīja patīkams pārsteigums – lieliskākais attālināto mācību noslēgums, kāds vien var būt – tiešraides šovs «Laižam vasarā!», kura iniciatori un autori ir skolēnu pašpārvalde.

Tieši pulksten 11.00 visus uzrunāja 9.b klases skolēni – šova vadītāji Jēkabs Jostsons un Daniela Kate Kalniņa: «Labrīt! Esiet sveicināti 29. maija rītā! Lai gan neplānoti un iepriekš neparedzēti, bet mēs jūs uzrunājam no nelielās, improvizētās svētku studijas pilsētas centrā!»

Lai uzrunātu skolēnus īpašajā dienā, šovā viesojās novada domes priekšsēdētājs, skolas direktors un skolotāji, ar dziesmām skatītājus sveica skolas absolvents Arturs Gruzdiņš un VIA «Atestāts».

Šova vadītāji sniedza ieskatu mācību gada sasniegumos un uzsvēra, ka ar saviem novadniekiem, īpaši skolēniem, arvien pamatoti lepojas Rūjienas novada domes priekšsēdētājs Guntis Gladkins. Viņš teica: «Šis mācību gads ir nesis lielas korekcijas visā mūsu dzīvē – jaunās tehnoloģijas, vīruss. Ir jārēķinās, ka tā ir mūsu nākotne – soli solī kopā ar digitālo pasauli. Izvēloties turpmākos mērķus un virzienus, novēlu visiem pievērst tam īpašu nozīmi!»

Skolas direktors Vidars Zviedris, uzrunājot plašo Rūjienas vidusskolas saimi, piebilda, ka tā aptver gan skolotājus, skolas darbiniekus un skolēnus, gan arī viņu vecākus un skolas atbalstītājus. Direktors: «Šogad uzrunāju jūs neparastā veidā – viens pats kopā ar savu draugu Rufo!»

LABRĪT! Tā ar jestru šovu «Laižam vasarā!» iesākās attālināto mācību noslēgums. A. Jolkinas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru