Atbalsts ir svarīgs

- 12.Februāris, 2021
Sabiedrība
Laikrakstā

Lai atbalstītu daudzbērnu, trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes no Valmieras, biedrība «Gādīgās rokas» šajā grūtajā laikā piedāvā sniegt palīdzību, nodrošinot ar pārtiku, apģērbu, sadzīves un citām nepieciešamām pamatlietām.

Lai gan biedrība atrodas Burtnieku novada Rencēnu pagastā, tomēr tai ir iespēja nepieciešamo atbalstu nogādāt līdz ģimenēm Valmierā. «Liesma» aicināja biedrības «Gādīgās rokas» vadītāju ZANDU KĻAVIŅU uz sarunu.

Pirmsākumi 

Biedrība aizsākās ar to, ka es ar savu ģimeni dzīvoju laukos, un mēs ik pa laikam saskārāmies ar tādām ģimenēm, kurām ir nepieciešams atbalsts. Tas bija 2000. gadu sākums. Vēlējāmies šīm ģimenēm palīdzēt – sākumā pirkām no saviem ienākumiem pārtikas maisus. Mēs vedām tiem, kuriem bija vajadzība. Tad bija viena Rīgas organizācija, kurai bija diezgan daudz ziedojumu, un es palīdzēju administrēt un mūsu pusē sniegt palīdzību tām ģimenēm, par kurām es zināju, ka tas ir nepieciešams. Tā bija ne tikai pārtika, bet arī apģērbs un citas lietas. Tad pamazām radās doma par organizāciju, jo par saviem līdzekļiem es nevarēju palīdzēt tik daudz cilvēkiem, cik tas bija nepieciešams. Sanācām kopā – es, mans vīrs un draudzene Ivita Goldberga-Miljone, kura daudziem ir zināma kā Dakteris klauns. Mēs esam ļoti labas draudzenes un abas kopā arī uzsākām darboties.

ZANDA KĻAVIŅA. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Valmierietis - 13.Februāris, 2021 - 05:19

LIELS PALDIES par Jūsu vēlēšanos palīdzēt daudzbērnu ģimenēm !!!

Tur aug LATVIEŠU TAUTAS nākotne -- iesim VISI KAS VAR palīgā !!!!

Pievienot komentāru