Elva Grigule

Elva Grigule

Gatavi jaunajai sezonai

20.Maijs, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Pie pavāru pāra ĒRIKA un DANIJAS PUDNIKIEM-LINDĒM, kuri zināmi kā uzņēmums «Ēdiendaris», jaunākā veikuma – kafejnīcas «Būda» – nedaudz jau ciemojāmies pagājušajā vasarā, kad tā tikko bija vērusi savas durvis vaļā. Šogad uz sarunu tiekamies sezonas pašā sākumā, lai parunātu par to, kā gājis pagājušajā sezonā un kas jau plānots šai sezonai. 

Ciemos pie Mazsalacas ugunsdzēsējiem

19.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un Ugunsdzēsības Latvijā 157. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 17. maijā rīkoja Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos.

Pētera Korsaka fotoizstāde

19.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 16. maija līdz 18. jūlijam Mazsalacas pilsētas bibliotēkā apskatāma fotogrāfa, foto vēsturnieka un Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieka Pētera Korsaka fotoizstāde «Personības manā ceļā».

Atklāj parku «Mežs» aktīvai atpūtai

17.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai gan laikapstākļi mūs sestdien, 14. maijā, nelutināja, Valmierā tika atklāts sporta un aktīvās atpūtas parks «Mežs». Klātesošie varēja vērot Greentrials  un The Spot ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumus, notika arī meistarklases visa vecuma interesentiem un aktivitātes pašiem mazākajiem.

Par lielām ģimenēm

13.Maijs, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

15. maijs ir Starptautiskā ģimenes diena. Šī diena kā oficiāli svētki Latvijā tiek svinēta vien kopš 2008. gada. Svinot Starptautisko ģimenes dienu, tiek godinātas visas ģimenes, un ikviens tiek aicināts aizdomāties par ģimenes neizmērojamo lomu cilvēku dzīvē, vairāk laika un uzmanības veltot visiem savas ģimenes locekļiem – vecākiem, vecvecākiem, brāļiem, māsām, bērniem. 

DARĒ tiekas radoši cilvēki

13.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

11. maijā notika pasākums «Meikeru meetup». Meikers ir tas, kurš vēlas radoši darboties, kuru interesē koprade, eksperimentēšana, darbošanās, ideju realizēšana dzīvē.

Atklāj jaunu SOS ģimenes māju Valkā

12.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

6. maijā tika oficiāli atklāta Valmieras SOS Bērnu ciemata Valkas māja. Šī māja tapusi, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai deinstitucionalizācijas procesa ietvaros cieši sadarbojoties ar Valkas novada pašvaldību, Labklājības ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Uzvedības etiķete

10.Maijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Mēs bērniem mācām, kā uzvesties sabiedrībā. Nebļaut pārāk skaļi, neskriet un nedauzīties, jo kā gan tas izskatīsies! Apkārtējie teiks, ka neaudzināts bērns. Jā, reizēm arī bērni raud vai smejas pārāk skaļi, un tad tiek raidīti pārmetoši skatieni vecāku virzienā.

Ar jaunām idejām

6.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

ANDIS SILIŅŠ ir jaunais fonda «Iespēju tilts» vadītājs. Aicinājām viņu uz sarunu, lai noskaidrotu par jaunajiem projektiem un to, kā jaunais fonda vadītājs saredz tā turpmāko nākotni. 

Iedzīvotāju tikšanās Mazsalacā

6.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā Mazsalacā norisinājās Valmieras novada domes deputātu pirmā tikšanās ar iedzīvotājiem. Mazsalaciešus interesēja sociālo pakalpojumu un grupu dzīvokļu projekta virzība, vecās slimnīcas ēkas liktenis, ūdenssaimniecības attīstības plāni, sociālā atbalsta vienotā sistēma novadā, pašvaldības klientu centru darbība pilsētā un pagastos, Sēļu muižas liktenis, Mazsalacas vidusskolas turpmākais darbības veids.

Mācies trāpīt mērķī

6.Maijs, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Mazas enerģijas pneimatisko ieroču šautuve «Šauj garām» darbojas tikai no pavasara. Tās izveidotājs EDVĪNS STRAUME atzīst, ka šautuvi veidojis pašam sev par prieku, bet tur gaidīti ir arī radi, draugi un paziņas.

Godājot mammas

6.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Maijs atnāk ne tikai ar garākām dienām, spožāku sauli debesīs un pirmajām dārzā uzplaukušajām narcisēm un tulpēm. Tas atnāk arī ar dienu, kad ikviens bērns sveic savu mammu un saka viņai paldies. Mātes diena jeb Māmiņas diena Latvijā tiek svinēta maija otrajā svētdienā, un šogad tas ir 8. maijs, kad atzīmējam šos skaistos svētkus. 

Gatavojas 12 gadu jubilejai

29.Aprīlis, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Balles deju klubs «Valmiera» gatavojas 12 gadu jubilejas ballei, uz kuru dāmām ir jāierodas garajās vakarkleitās un kungiem smokingā vai uzvalkā ar tauriņu. 

Un ko izvēlies tu?

28.Aprīlis, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Ikdienā mēs lietojam dažādus higiēnas līdzekļus – ziepes, dušas želejas, šampūnus, zobu pastas un tā tālāk.

Kad deja ir dzīve

27.Aprīlis, 2022
Valmierietis
Laikrakstā

Valmieriete LINDA MĪĻĀ ir zināma kā horeogrāfe un kustību konsultante. Valmieras Kultūras centrā viņa vada divus deju kolektīvus – mūsdienu deju grupu «Baltā» un šova deju grupu «Aurum». Linda ir arī vadītāja Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas grupai «Flash», kā arī strādā Valmieras Viestura vidusskolā, pasniedzot skatuves kustību.

Kurš spēj atļauties veikala cenas?

22.Aprīlis, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Veikala cenas nevienam šobrīd nav noslēpums. Agrāk par pieciem eiro es varēju nopirkt visas sastāvdaļas, lai   pagatavotu savu mīļāko ēdienu – krabju nūjiņu salātus, bet tagad par to naudu sanāk vien krabju nūjiņas, majonēze un varbūt kukurūzas bundža.