Ziemas prieki un ziemas darbi

- 19.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Viņnedēļ tā nopietnāk par sevi pēc ilgāka laika atgādināja Latvijas ziema. Beidzot varēja izvērsties gludie un kalna slēpotāji, slidotāji ar un bez hokeja nūjām un ripas, arī vienkārši no kalna braucēji un šļūkātāji. Saprotams, ka uz kādu laiku – tiesa, atbilstoši valstī noteiktajām prasībām – varēja savu biznesu atvērt kalnu slēpošanas trašu saimnieki, protams, vietas, neskatoties uz operatīvu rezervāciju, noteikti nepietika visiem gribētājiem... 

Uznākušais nopietnais sals pavēra iespējas mežizstrādē iesaistītajiem, ne velti piektdien Liesmas izbraucienā pa maršrutu Valmiera – Pidriķis – Burtnieki – Matīši – Valmiera teju visbiežākie uz ceļa sastaptie automobiļi bija baļķu vedēji ar piekabēm. Krietns ducis baļķinieku brauca dažādos virzienos – gan piekrauti līdz augšai, gan puskrauti, gan tukši.

Spraiga darba periods bija arī autoceļu uzturētājiem. Pēc pilnas programmas ziemas dienesta uzdevumus pildīja un joprojām turpina pildīt Latvijas autoceļu uzturētāja darbinieki un specializētā tehnika. Ceļu lietotājiem šajās reizēs der atcerēties, ka «valsts autoceļu uzturēšanas darbi tiek veikti prioritārā secībā, pamatojoties uz uzturēšanas klasēm A (augstākā), A1, B, C un D (zemākā).

PIETURA BŪS TĪRA! Latvijas autoceļu uzturētāja Valmieras ceļu rajona darbinieks Jānis Skirmants tūlīt būs ticis galā ar autobusu pieturā Pinte naktī uz piektdienu uzsnigušo teju sprīdi biezo sniega kārtiņu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru