Ziedi iepriecina visus

- 6.Septembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sagaidot pirmo skolas dienu, nu jau daudzus gadus gan pirmsskolu izglītības iestāžu audzēkņus, gan skolēnus un studentus, protams, arī viņu vecākus, visus pārējos valmieriešus un pilsētas viesus arī šajā 1. septembrī iepriecināja rudenīgo ziedu kompozīcijas.

«Šogad tās veidojuši seši dalībnieki,» stāsta pilsētas māksliniece INTA SKRASTIŅA. «Šos ziedu svētkus bijām sākuši organizēt laikus. Patiesībā dalībniekus zinājām jau pavasarī — visi uzrunātie bija atsaucīgi. Katrs varēja brīvi izvēlēties, kāds būs viņa veltījums 1. septembrim, un savus darbiņus radīja ar lielu prieku.»

Šogad pilsētas centrā redzējām vairākus interesantus objektus. Piemēram, pēc Valmieras kultūras centra pasūtījuma Elīna Radziņa no SIA «Laba vide» īstenoja ainavu arhitektes Vinetas Radziņas ideju, un tapa krāsainu zīmuļu mežs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Skolnieciņš - 23.Aprīlis, 2024 - 06:23

Vineta Radziņa ir Elīnas Radziņas māte. Elīna Radziņa mācījās Priekuļu vidusskolā. Bet vēlāk Cēsu Valsts ģimnāzijā. Tēvs viņai ir ierēdnis un zemnieks. Ģimene ir ļoti bagāta. Saku kā ir. Biologi, kuri apguva vides biotehnoloģiju, spēj uztaisīt, ko labāku. Piemēram, zaļo sienu no augiem, kas aug hidroponikā un kuriem ir pievadīts mākslīgais apgaismojums, lai tie telpās attīrītu gaisu. Taču meitietis jurists nav biologs.

Pievienot komentāru