Vaļaspriekiem atliek laiks

- 17.Novembris, 2017
Dzīvesstils
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcas kolektīvs, sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, patīkami pārsteidzis savējos un pacientus.

Vakar slimnīcas poliklīnikas foajē bija skatāma īpaša izstāde: mediķi, aprūpes personāls, virtuves un administrācijas darbinieki rādīja, kā viņi pavada brīvo laiku, atklājot kolēģu prasmes, vaļaspriekus un intereses. Daudziem pacientiem bija interesanti uzzināt, kurš dakteris ada, kurš cep kūkas, kurš raudzē vīnu, kamēr cits fotografē un ceļo.

«Kas tad mediķi ir? Viņi taču ir patrioti, tāpat kā daudzi Latvijas cilvēki. Mēs te dzīvojam, strādājam un parādām, kāds ir mūsu laiks, mūsu ikdiena un svētki, kas sagādā prieku,» sacīja Vidzemes slimnīcas arodorganizācijas priekšsēdētāja Anita Budkēvica.

Izstādē «Mans laiks. Mans prieks» bija daudz garšīgu lietu, daudz košu krāsu, daudz smalku rakstu, bet Latvijas jubilejas sakarā nevilšus skats aizķeras pie sarkanbaltsarkanā, pie īstas rupjmaizes, tautas tērpa.

«Sarkanbaltsarkanās cepurītes ir maniem mazbērniem arī kā dāvaniņa uz valsts svētkiem. Mazbērni jau vēl mazi, bet man ir prieks, ka viņu vecāki, trīsdesmitgadnieki, ļoti priecājas par Latviju un priecājas, ka bērnam ir tāda silta cepurīte, ko uzlikt, kurai arī ir tas īpašais stāsts,» sacīja Asins sagatavošanas nodaļas vadītāja Ingūna Krivicka, piekrītot, ka adīšana ir viņas lielais vaļasprieks.

DĀVANAS nav jāmeklē, jo slimnīcas ekonomiste Anda Čukure rudzu maizīti cep ikdienā un svētkos arī draugiem dāvina. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru