Te – mūsu šodiena un rītdiena

- 27.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kamēr daudzviet Latvijā bango VARAM plānotās teritoriālās reformas domstarpības, pašvaldību darbs neapstājas, jo tām uzticētās funkcijas un pakalpojumi nepieļauj dīkstāvi. Arī Rūjienā, kur pēdējos gados paveikts daudz paliekoša novada iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanā, pašlaik realizācijā atkal vairāki interesanti projekti. Par tiem stāsta Rūjienas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja LĪGA MARTINSONE.

Jauni rotaļu laukumi bērniem

Novada iedzīvotāju un to domubiedru grupu vidū arvien populāri ir pašvaldības finansiāli atbalstītie projekti «Iedzīvotāji veido savu vidi». Lai iegūtu atbalsta finansējumu sabiedriskā labuma ideju realizācijai, iniciatīvas grupām projekti ir jāiesūta projektu konkursam. Šim gadam raksturīgi, ka lielākā daļa to iesniedzēju ir sasparojušies uzlabot bērnu rotaļu laukumu aprīkojumu. Prieks, ka daļa to jau dara atkārtoti, tā soli pa solim, iegūstot finansējumu, papildina jau esošās, agrāk uzstādītās rotaļu iekārtas, bet daļa, iedvesmojoties no kaimiņiem, šim darbam nopietnāk ķeras klāt tikai tagad.

Šogad labiekārtošanas darbus turpina Jeru centra daudzdzīvokļu māju «Kalnāres» un «Saulgrieži» iedzīvotāji. Viņi abu māju kopējā pagalmā jau pērn uzstādīja bērniem jaunu spēļu aprīkojumu, bet šogad tur būvēs lapenīti, kur, bērnus pieskatot, varēs ēnā atsēsties māmiņas un omes. Arī Rūjienā, Liepu ielā 8, pie daudzdzīvokļu nama vecāki izveidoja jauku atpūtas vietu bērniem, šogad iet soli tālāk, veicot rotaļu elementu uzlabojumus. Jauns rotaļu laukums, aktīvi piedaloties vecākiem, taps Rīgas ielā 57 jeb Kalnakrogā, kur ieplānotajiem darbiem izmantos arī jau esošās infrastruktūras materiālus; tā kā projekta vadītājs ir galdnieks, tad tur taps daudz kas interesants. Jaunu bērnu rotaļu laukumu veidos arī Liepu ielas 11a nama iedzīvotāji.

LĪGA MARTINSONE: «Pašlaik sākam Rūjienas novada attīstības programmas sabiedrisko apspriešanu.» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru