Kā atrisināt īpašuma drāmu ar mežsaimnieka rokām

22.Novembris, 2021
Sadarbības projekts
Portālā

Mantots īpašums – mežs, lauks vai pļava – vienmēr var kļūt par pamatu ne vien ienākumiem, bet arī pārdzīvojumiem un kaislībām. Te ir ģimeņu cīņas par īpašuma tiesībām, strīdi, kā pareizi saimniekot, arī aizvainojumi, tādēļ pie racionāliem risinājumiem neļauj nonākt gan dokumentu problēmas, gan emocijas. Par lielāko zaudētāju šajās cīņās parasti kļūst īpašums – ilgstoši paliekot bez apsaimniekošanas, tas strauji zaudē vērtību. Laikā, kad gan īpašumu, gan koka vērtība aug, tas var būt sāpīgs zaudējums.

Ziemeļlatvijas mežsaimnieka (ZLM ) pamatdarbs ir mežu apsaimniekošana un uzņēmumam piederoša fonda veidošana jeb īpašumu iegāde. Tomēr, lai ietaupītu naudu un enerģiju, bet tiktu pie rezultāta un laba apsaimniekošanas vai pārdošanas līguma, ikdienā klienti mums uztic arī šķetināt juridiskos jautājumus un veikt pārrunas.

Ja mūsu pieredzi pārvērstu stāstos vai pat romānos, esam pārliecināti, ka īpašumu mantiniekiem tā būtu iedvesmojoša un vērtīga lasāmviela savu sarežģījumu risināšanai. Taču romānu rakstīšana nav mūsu stiprā puse, tādēļ piedāvāsim vairākus virsrakstus ar īsu satura izklāstu. Ja kādā no tiem atpazīstat kaimiņu, draugu, radu vai sevi, dodiet mums ziņu! Jo mūsu stāsti pārsvarā ir ar laimīgām beigām.

10 boikota gadi

Kad viens no diviem meža īpašniekiem bez saskaņošanas izzāģē daļu meža, starp radiem sākas sasaluma periods, kura laikā kūst tikai meža vērtība. ZLM speciālistam jāatrod veids, kā salauzt ledu, lai atgrieztu mežā rosību, bet kontos – ienākumus. Un risinājumam jābūt juridiski nevainojamam.

Jaunsaimnieks un pilsētniece. Trauslā robeža

Īpašnieks grib pamest darbu valsts iestādē un saimniekot mežā. Īpašniece – pārdot mežu, lai sāktu biznesu. Atrast risinājumu mūžsenajā drāmā palīdzēs tikai perfekts īpašuma dalījums. Tas ir darbs ZLM.

Ugunīgās pārrunas

Katra radu tikšanās beidzas ar ķildu – neviens nav gatavs piekāpties vārdu kaujās. Ziemeļlatvijas mežsaimnieks uzņemas starpniecību. Vai iespējams tikt pie noslēgta līguma, nesarunājoties savā starpā?

Tēva nams. Meitas pils

Mantotais mežs un mājas izrādās izcirtums un nolaistas ēkas. Taču roku rokā ar Ziemeļlatvijas mežsaimnieku īpašniece izvirza drosmīgu plānu, kā tikt pie skaista nama jauna meža vidū, un sāk rīkoties.

Vējlauzes ēnā

Zviedrijā dzīvojoša latviete saņem satraucošu ziņu par vējlauzi Latvijas īpašumā. Nespējot palīdzēt mežam no savas dzīvesvietas, viņa sazinās ar ZLM konsultantu. Neraugoties uz attālumu, kopā viņi pārvar vējlauzes radītās sekas un pasargā īpašnieci no zaudējumiem.

Stāsti, kuros atrodam ceļu cauri sarežģījumu biezoknim, nerakstās viegli, taču sniedz lielu gandarījumu. Tādēļ ZLM savā piedāvājumā iekļauj juridiskos pakalpojumus, skaidru plānu rīcībai īpašumā, kā arī pacietību un pozitīvu attieksmi, uzmanīgi risinot sensitīvus attiecību jautājumus. Lai laimīgās beigas ir ienesīgs, kopts īpašums ar skaidriem nākotnes plāniem!

Sazinieties ar mums!

+ 371 24242222, info@zlm.lv

zlm.lv


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru