Nu moris var iet…

- 9.Aprīlis, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

"Moris, darbus padarījis, var iet.» Tā mēdz teikt, kad darbīgs cilvēks, godam pildījis pienākumus, paveicis ko būtisku, atiet vai tiek atstumts malā, ļaujot aizsākto turpināt nākamajiem censoņiem.

Šāda mora lomā šodien redzu daudz pieredzējušo politiķi Krišjāni Kariņu («Jaunā Vienotība»), kurš no šīs ceturtdienas, domājams, vairs nebūs ārlietu ministrs. Katrā ziņā viņš no šī pēdējā laikā ieņemamā augstā un starptautiski respektējamā amata aiziet, pirms tam izdarījis pietiekami labus darbus. Nenoliegsim, ka lielā mērā, pateicoties tieši K. Kariņa drosmei pārkāpt dažas starp partijām nesadarbošanās ziņā savilktās sarkanās līnijas, Latvijai šobrīd ir ārvalstīs respektēts un iekšzemē atzinīgi vērtēts prezidents «Jaunās Vienotības» virzītais Edgars Rinkēvičs. Valsti pietiekami pārdomāti turpina vadīt uz «Jaunās Vienotības» kadru rezervistu sola atrastā premjere Evika Siliņa. Ērti ārlietu ministra postenī jau bija iejuties arī pats Kariņš.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
jonis - 10.Aprīlis, 2024 - 11:07

Piekrītu ,raksta autoram ,Kr. Karīņu ""ēd nost politiskie konkurenti"" kuri vēlas tikt no opozīcijas pozīcijā.

Eriks - 18.Aprīlis, 2024 - 06:09

Noteikti PIEKRĪTU raksta autoram, Kariņš VISU darīja Latvijas valsts labā . Kaut Latvijai būtu VAIRĀK tādi cilvēki !!!!!

noskumis muzikants - 18.Aprīlis, 2024 - 12:44

Nepiekrītu autoram un tāpat nepiekrītu Jonim un Ērikam. Kariņam beigās aizbrauca jumts, čigāns viņu bija nolādējis ar sakramentālo - kaut tu lepns paliktu!

Latvietis - 19.Aprīlis, 2024 - 06:47

Atbalstu Krišjāni Kariņu un ĻOTI CERU ka viņš saņems DAUDZ Vēlētāju balsis un atbalsta "Krustiņus" nākošās
Saeimas vēlēšanas -- tā TIEŠĀM izsakot visas TAUTAS paldies par nesavtīgu kalpošanu LATVIJAI -- savai tēvzemei !!!!

Pievienot komentāru