Nāk rudens – gājputnu laiks

- 30.Augusts, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Bijušās veselības ministres politiskās akrobātikas demonstrējums, nomainot bezcerīgo opozīciju pret piederību premjerpartijai, publiku varēja pārsteigt vienīgi ar «nepieklājīgo» ātrumu. ZZS ir grimstošs kuģis, tas ir skaidri redzams – kāpēc perspektīviem deputātiem sentimentālu jūtu dēļ jāslīkst kopā ar to?

Būtu tikai loģiski gaidīt, ka Andas Čakšas pēdās drošāk vai kaunīgāk aizdotos vēl kāds cits zaļzemnieku frakcijas pārstāvis. Vienotības (un ne tikai tās) apskāvienos vieta noteikti atrastos Raimondam Bergmanim, iespējams, arī agrākajai «Hūtaiņa mīlulei» Danai Reizniecei-Ozolai vai latgalietei Janīnai Jalinskai, bijušajai Daugavpils novada domes vadītājai. Tāpat Mārim Kučinskim, ja ekspremjers pats spētu un vēlētos pārkāpt pāri gluži pamatotam aizvainojumam par viņa veikuma tukšu noniecināšanu.

Varbūt tiktu piedots pat renegātam* Viktoram Valainim – pēc tik pārliecinoši īstenotas personiskās vēlēšanu kampaņas Zemgalē. Vai darbīgajam Jānim Vucānam, ja vien viņš, Ventspilij un Latvijai biedrs, publiski šķīstītos un norobežotos no «kalpošanas Lembergam».

Komentāri
Pievienot komentāru