Mazsalacā tiekas ar iedzīvotājiem

- 9.Februāris, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Valmieras novadā februārī ir plānotas deviņas iedzīvotāju tikšanās ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju, deputātiem, apvienību un struktūrvienību vadītājiem.

Pirmā tikšanās notika Mūrmuižas «Pagast­mājā», tiekoties ar Brenguļu, Kauguru un Trikātas pagastu iedzīvotājiem, 7. februārī tikšanās notika Mazsalacas kultūras centrā, kur bija sapulcējušies Mazsalacas, Sēļu, Ramatas un Skaņkalnes iedzīvotāji, lai uzklausītu domes priekšsēdētāja stāstījumu, kā arī uzdotu sev interesējošos un nedaudz arī sasāpējušos jautājumus. 

Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, stāstīja par 2024. gada budžeta veidošanu – lēmums vēl nav pieņemts, jo tas ir jāsabalansē. Tas, visticamāk, notiks uz attīstības rēķina, jo ieņēmumi pašvaldībai jau trīs gadus ir  palikuši nemainīgi, iekrājumi palēnām sāk izsīkt, taču izdevumi aug. To visvairāk ietekmē pedagogu algu pieaugums, deinstitucionalizācijas pakalpojumu nodrošināšana, arī atskurbtuves pakalpojumi, kuri vairs netiek finansēti no valsts budžeta.

JĀNIS BAIKS, diskutējot ar iedzīvotājiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru