Kopā svin un priecājas

- 3.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ne tikai Miķeļdienas tirgus, bet dažādi notikumi bērnudārzā, skolā un kultūras centrā ļauj atzīt, ka Ramatā dzīve neapstājas.

«Mums ir pateicīgi tas, ka pagastā joprojām ir bērnudārza grupiņas, sākumskola, tad pasākumi, kas notiek, cilvēkus piesaista, ģimenes interesējas,» sacīja Ramatas pagasta kultūras centra vadītāja SANDRA ZONDAKA, uzsverot, ka dzīve laukos neapstājas, jo viss  atkarīgs no pašu iedzīvotāju vēlmēm rosīties.

Arī Sandra pati pirms dažiem gadiem bija izlēmusi mainīt ikdienas ritējumu un no Rīgas pārcēlās uz laukiem, nedomājot, ka strādās kultūras darbā, bet tagad gads apritējis, kopš viņa iecer un kopā ar kolēģiem organizē dažādus kultūras notikumus Ramatā.

Pašlaik Ramatas kultūras centrā skatāma Mazsalacas mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde «Pēkšēns un Jūgendstils» – darbu cikls, kas veltīts izcilajam arhitektam, novadniekam Konstantīnam Pēkšēnam, un kultūras centra otrā zālē apskatāmi stikla mākslinieces Ramonas Pēkšēnas darbi. Četrdesmitgadniece pārstāv Pēkšēnu dzimtu, un mākslinieces, kas veido ļoti greznus stikla darbus, vecāku saknes arī meklējamas Mazsalacas pusē.

TIRGOŠANĀS ar rudens veltēm, lauku un pašceptiem labumiem, kā arī dažādiem rokdarbiem raksturo Miķeļdienas tirgu. Tāds notika arī Ramatas centrā, kur tirgojās mazie, bet, tērējot konfektes, iepirkās arī lielie. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru