Komandas uzvara

- 5.Februāris, 2016

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionātā «Valmiera Glass FK/SKS» svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā tikās ar viesiem no Rīgas — «DSV Transport». Principiālā cīņā pārāki izrādījās mājinieki (4:2), tādējādi gūstot savu pirmo uzvaru jaunajā gadā. Jāatzīmē, ka turnīra pirmajā aplī abu komandu duelī valmierieši cieta zaudējumu izbraukumā ar 2:3.

Spēle iesākās ar viesu vārtu guvumu 7. minūtē, atzīmējās Jurijs Krasņakovs. Pēc minūtēm piecām viņš atkal nonāca uzmanības centrā, šoreiz izpelnoties dzelteno kartīti par pārkāpumu pret Jāni Taulaviču. Kopumā spēlē tika parādīti seši brīdinājumi — pa trim katrai komandai. Laukuma saimnieku rindās pa «plāksterim» Mārcim Ērglim, Maksimam Koļesņikovam un Dāvim Rutkam.

Spēles rezultāts atlikušajā pirmajā puslaikā vairs nemainījās. Atnākuši no ģērbtuvēm, nu jau pie lietas ķērās valmierieši. Vispirms 22. minūtē pēc asprātīgas Koļesņikova piespēles vārtus guva Artūrs Pallo. Arī otrie vārti trīs minūtes vēlāk gūti, lielā mērā pateicoties komandas kapteiņa meistarībai, — viņš, nomānot divus aizsargus un vārtsargu, izspēlēja bumbu uz nepiesegto Kristeru Lūsiņu, kuram atlika apaļumu vien trāpīt tukšos vārtos, — 2:1. Vēl pēc divām minūtēm rezultāts jau rādīja 3:1 — soda sitiena izspēle, atkal Maksima pieskāriens bumbai un neatvairāms Kaspara Bača tālšāviens. Desmit minūšu trillerim punktu pielika viesi — vārtus no 7 m soda sitiena punkta guva Vitālijs Laužels.

Atlikušajā spēles laikā laukuma saimnieki ar disciplinētu spēli aizsardzībā un lielisku sava pirmā numura Jāņa Brēžas darbošanos vārtos noturēja pārsvaru rezultātā līdz pat finālsvilpei. Vēl vairāk, spēles pēdējā minūtē uz «DSV Transport» vārtiem sešu pārkāpumu dēļ tika nozīmēts 10 m s.s., kuru neatvairāmi realizēja Bacis — 4:2.

Līdz ar šo uzvaru «Valmiera Glass FK/SKS» pakāpās uz 6. vietu turnīra tabulā. Komandai čempionātā vēl atlikušas trīs spēles. Pirmā no tām izbraukumā 7. februārī pl. 18 Rīgas 49. vidusskolā pret «PB Line».

Notikusi arī LTFA Latvijas kausa telpu futbolā 2016 izloze. 1/16 finālā mūsējiem pretī stāsies «TFK Rēzekne/TRANS SPEED». Zināms, ka šis duelis notiks Valmierā laikā no 10. līdz 24. februārim.

CĪNĪTĀJS. Liels svars šajā uzvarā balstās uz «Valmiera Glass FK/SKS» vārtsarga Jāņa Brēžas pleciem. Raivo Sarelainena foto