Interesantu slēdzeni atvērt ir bauda

- 13.Oktobris, 2023
Vīru lietas
Laikrakstā

Tā apgalvo mans šodienas sarunas biedrs. Ja mani atmiņa neviļ, tad ar šo tehniski smalkās lietās zinīgo vīru jau kādreiz Vīru lietās esam tikušies Liesmā pirms vairākiem gadiem. 

Pa šo laiku krietni sirmāka kļuvusi viņa bārda, taču profesionālās prasmes noteikti nākušas klāt. Par dažādām atslēgām šodien runāsim, un, manuprāt, Latvijas Atslēgmeistaru brālības biedrs JEVGEŅIJS BORISENOKS, kuram vēl tikai 61 gads, mūspusē ir gudrākais šajā jomā.

Nesen Facebook dalījies iespaidos par piedalīšanos Čehijas Atslēgmeistaru brālības pasākumā. Kur tas notika? 

Tas notika Karlovivaros. Parastais, ikgadējais saiets, kādu rīko čehi. Kādreiz arī poļi rīkoja, bet tagad pēc kovida viņiem tur viss pajucis. Čehijā pasākums bija kupli apmeklēts, zāle bija pilna! No Latvijas mēs bijām kādi seši cilvēki, vēl bija kolēģis no Igaunijas, bet pārsvarā jau vietējie. Tur piedalās arī dažādi slēdzeņu un instrumentu ražotāji, kuri piedāvā aparatūras, kas nepieciešamas atslēgu izgatavošanai. Gan dzīvokļiem, gan auto – auto elektronikai.

VISS JĀREDZ PRECĪZI! Jevgeņijs zem pamatīgas lupas aplūko klientes atnesto atslēdziņu, kura tā īsti neslēdzot metāla ārdurvīs Rīgā uzstādīto slēdzeni. Pirms meklēt vainu, atslēgmeistars sazinājies ar savu Rīgas kolēģi, kurš viņam šo problēmu piespēlējis uz Valmieru.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru