Gobzems aizies Zatlera pēdās?

- 30.Novembris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Vai tikai vecie buki nav aizgājuši pārāk tālu jauno politisko līderu «izdresēšanā»? Iespējams, tās dēļ patlaban mēs esam pavisam stipri pietuvojušies iespējai, ko daļa tā dēvēto labēji centrisko politiķu sludina kā Latvijas pastardienu – valdībai ar Saskaņas līdzdalību.

Kurš gan noticēs, ka sinhronitāte, ar kādu Zvērinātu advokātu padome izziņoja Alda Gobzema izslēgšanu no savas «cunftes» rindām, ir pilnīgi nejauša sakritība? Meklējiet muļķus citur! Drīzāk sabiedrība būtu tiesīga padomes vadītājam Jānim Rozenbergam tagad vaicāt: ja zinājāt, ka jūsu vidū ir cilvēks, kuram piedēvē likumpārkāpumus, kāpēc par to klusējāt un uzturējāt nezināšanu vēlētāju prātā? Taču ne kāds vaicās, ne arī Rozenbergs ko skaidros...

Tagad viss it kā būtu atkarīgs no tā, vai Jāņa Bordāna un viņa partijas vadības aizvainojums par vēl nesen piedzīvoto publisko pazemojumu ir spēcīgāks nekā bailes pārkāpt latvju politikas vienīgi patieso «sarkano līniju». Gobzems kopā ar Artusu Kaimiņu izrādīja atbalstu savam neveiksmīgajam priekštecim līdz pēdējam brīdim un pat vēl pēc tam. Cita īsta sabiedrotā «jaunkonserviem», kā viņiem nācās pārliecināties, nemaz nav.

Komentāri
Pievienot komentāru