Dažas novada aktualitātes

- 30.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par tām Burtniekam kā allaž labprāt pastāstīja Burtnieku novada pašvaldības izpilddirektors MĀRTIŅŠ KĻAVIŅŠ:

«Patlaban nedaudz iestrēdzis ir Burtnieku centra pludmales labiekārtošanas projekts, jo darbu veicējs pagaidām aizņemts citos objektos. Pirmdien atvērām iepirkumu konkursa piedāvājumus lielās pontonu laipas ierīkošanai. Patīkami pārsteidza uzvarētāja solītā cena – par 27512 eiro vairāk nekā 80 metrus garo laipu ierīkos firma SIA PONTON. Žēl tikai, ka jauno laipu pēc pāris mēnešiem atkal nāksies demontēt, jo paredzēts, ka ziemas sezonā tā ezerā neatrodas.

Valmiermuižā no Alejas ielas līdz Dzirnavu ielai gar Valmiermuižas pils parka mūri, kur ir Birzītes ielas posms, patlaban tiek klāts bruģis trotuāram. Tur gājēji blakus vēsturiskajam laukakmeņu bruģim bija iestaigājuši taciņu, nākot uz autobusa pieturu Birzītes un Alejas ielu krustā. Tagad taciņa pārtop par bruģētu ietvi.

Rencēnos finišam tuvojas darbi, iekārtojot skolas internāta ēkā telpas bērnudārza papildu grupiņai.

VIETA VĒL VIENAI BĒRNUDĀRZA GRUPIŅAI. Šajā vēsturiskajā zirgu pasta ēkā Rencēnos, kura pēc remonta plaši tiek izmantota lielākoties pamatskolas vajadzībām, kā rāda ārpusē iznestās lietas un celtniecības pārpalikumi, beigām tuvojas esošo telpu pielāgošana vēl vienas Rencēnu bērnudārza grupiņas vajadzībām.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lasītājs - 30.Jūlijs, 2020 - 13:11

Laivu novietošana (ja tas tā ir paredzēts) pie pontona ir apsveicama lieta. Kā pontons ar laivām uzvedīsies vējā un viļņos laiks rādīs. Ļoti jācer, ka būs arī kāds, kas situāciju uzraudzīs. Nekas slikts nebūtu, ja laivu novietošana pie pontona būtu par maksu. Tas tomēr disciplinē un ir iemesls prasīt kaut kādu atbildību.

zinātkārais lasītājs - 30.Jūlijs, 2020 - 19:52

Varētu tomēr būt, ka pontonu laipa vairāk būs domāta peldētājiem un makšķerniekiem (kuri ar bezmaksas licencēm) uz baltajām zivīm. Laivām ne. Bet pagaidīsim, kad būs gatava, tad jau manīs.

Lasītājs - 31.Jūlijs, 2020 - 08:50

In reply to by zinātkārais lasītājs

Piekrītu ,arī vajadzīgi. Īpaši ja atbrauc cilvēki atpūsties pie Burtnieka, no krasta makšķerēt praktiski nav iespējams. No pontona okey. Nu bet atpūtniekam iekāpt laivā sausām kājām arī nav slikti.

Pievienot komentāru