Zane Ieviņa

Apbalvoti konkursa «Sakoptākais mežs» laureāti

20.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Meža nozares pārstāvji aizvadījuši vienu no svarīgākajiem nozares pasākumiem – gada balvu «Zelta čiekurs» pasniegšanu. Pasākuma laikā paldies tika teikts ikvienam, kas mežā strādā ar prieku un degsmi, kā arī paziņots konkursa «Sakoptākais mežs», kas vienlaikus ir nominācijas «Par ilgtspējīgu saimniekošanu» laureāts, ieguvējs. Galveno balvu saņēma saimniecības «Skudras» īpašnieks Madars Kalniņš no Naukšēnu novada. Tāpat tika apbalvoti saimniecības «Dīķenieki» īpašnieks Grigorijs Rozentāls no Alsungas novada un saimniecības «Skudrukalni» īpašnieks Artis Taurmanis no Alūksnes novada.

Izvērtēs konkursu «Sakoptākais mežs»

15.Septembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas Meža īpašnieku biedrības (LMĪB) konkursa «Sakoptākais mežs» žūrija noslēdzošajā mežu īpašumu vērtēšanas izbraukumā klātienē vērtēja meža īpašumu «Liepas» Burtnieku novadā un «Liepziedi» Limbažu novadā. Konkursa rezultātus izvērtēs un paziņos meža nozares gada balvas «Zelta čiekurs» pasākumā decembrī.

Nebaidīties un piedalīties

10.Februāris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Smiltenietis RENĀRS AUGA ir jaunietis, kuram 2016. gadu izdevies iesākt ar jauniem iespaidiem. Viņš, piedaloties «AFS Latvija» izsludinātajā konkursā, laimēja iespēju piedalīties starptautiskā AFS rīkotā nometnē Krievijā, par ko dalās savos iespaidos.