Valda Empele

Kooperācija vai sadarbība igauņu stilā

6.Septembris, 2022
Laikrakstā

Turpinām iepazīstināt ar LLKC Valmieras konsultāciju biroja organizēto pieredzes braucienu uz Igauniju mācību projektā «Latvijas un citu valstu kooperācijas formas, iespējas un pieredze».

Lauku uzņēmēju piedzīvotais Austrijā, Vulkānzemes reģionā

13.Aprīlis, 2022
Laikrakstā

Šopavasar no 21. līdz 25. martam devāmies ilgi gaidītajā mācību braucienā uz Austrijas Vulkānzemi – vienu no visiecienītākajiem pieredzes apmaiņas braucienu galamērķiem, bet jāpiekrīt, ka šis brauciens bija arī piepildītākais ar jaunām idejām. Šoreiz vairāk par redzēto un piedzīvoto Štīrijā.

«Laukiem būt» – kārtējais mācību izlaidums

12.Novembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nesen noslēdzās LLKC Valkas un Valmieras nodaļu organizētās mācības jauniešiem «Laukiem būt». Pēdējā mācību diena bija piesātināta ar notikumiem. Tā sākās ar publiskās runas nodarbību, lai palīdzētu dalībniekiem sagatavoties dienas noslēgumam – biznesa ideju prezentācijai. 

Mācības beigušās. Nu gaida konkurss «Laukiem būt»

14.Novembris, 2018
Laikrakstā

Novembra sākumā jaunieši, kuri bija šoruden piedalījušies SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» Valkas un Valmieras nodaļu organizētajās mācībās, pulcējās Naukšēnos. Tikšanās notika pie vietējo uzņēmēju SIA «Bauņa sēta» īpašniekiem Diānas un Jāņa Bauņiem viņu vīna darītavas degustāciju telpā. Tur mācību noslēgumā satikās visi tie, kuri bija gatavi nodot vērtējumam savu uzņēmējdarbības ideju.

Palielinās pieprasījums pēc smiltsērkšķu produktiem

30.Augusts, 2017
Laikrakstā

Ja gribat satikt cilvēku, kurš patiesi iemīlējies tajā, ko dara, tad dodieties uz «Virslavu» mājām Strenču novada Jērcēnu pagastā, kur saimnieko pazīstamākais smiltsērkšķu audzētājs JURIJS OVSJAŅIKOVS. Viņš ir zemnieku saimniecības «Puntiņi» īpašnieks.